Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
Dim. 130 x 42 cm
SKU: 2604220492.
Category: Klok.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #492
Estimate: € 45 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #48
    HUGA, Amsterdam

    Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.

    Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #508

    Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #141

    Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

    Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #202

    Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.

    Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #605

    Een recente Friese staartklok.

    Une horloge de queue frisonne récente.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #499

    Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

    Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #97

    Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.

    Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.

    Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665

    Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.

    Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #494

    Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 130 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #500

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #335

    Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.

    Encrier en fer forgé avec trois récipients en verre et deux plumes dans un étui.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #529

    “Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.

    "Représentation de Bahadur Sha II"; «À la cour du Mogul» et «Éléphant». Trois dessins indiens, les deux premiers sur soie et le dernier sur papier. Nous joignons deux dessins sur ivoire, un persan et un ottoman.
    No longer available
    Dim. 20x15 cm 30x24 cm 33x23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #210

    Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 14,70 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #159
    Jan Bollaert
    Period: 1958

    “Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.

    "Les voyages de Gulliver". Un livre avec une peinture acrylique sur la couverture arrière. Signée et datée 1995 au verso.
    No longer available
    Dim. 43 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #54

    Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.

    Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 19 cm x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319
    V. Delhaye

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.

    "Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée et datée 1900.
    No longer available
    Dim. 27 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #249

    “Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29,5 cm x 34,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #326

    Een reeks van acht Engelse mahoniehouten stoelen met lederen zittingen.

    Suite de huit chaises anglaises en acajou avec assises en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #679

    Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.

    Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #465

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw. (blad gebroken)

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé)
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More