Similar lots by type
-
#885
Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.
Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#931
Een tafelklokje van geelkoper en cloisonné met een handgeschilderde afbeelding van een schommelende dame op geëmailleerde plaquettes.
Pendule à colonnes en laiton et cloisonné à plaquettes en émail peintes à la main.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 260 / 280 -
#181
Een rijkelijk versierde wandklok van verguld brons in Renaissancestijl met geëmailleerde Romeinse cijfers.
Pendule murale richement décorée en bronze doré de style Renaissance. Cadran aux chiffres romains émaillés.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 400 / 600 -
#331
Een eikenhouten schouwklokje in Henri II-stijl. In werkende staat, met slinger en sleutel.
Pendule en chêne de style Henri II. En état de marche, avec clé et balancier.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357
Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#228
Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1102J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#693
Een pendule van verguld koper, versierd met een allegorische voorstelling op de landbouw. Slinger en sleutel manco.
Pendule en cuivre doré décorée d’une allégorie sur l’agriculture. Sans clé ni balancier.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1123Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#936
Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#990
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#934
Een regulateur in houten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers en bovenaan getooid met een gesculpteerd opzet met een kopje en een steigerend paard.
Régulateur à cadran émaillé blanc aux chiffres romains, surmonté d’un cheval et d’un masque.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#695
Twee armbanden van koper en been bezet met half edelstenen.
Deux bracelets en cuivre et os avec des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#93Goebel
Een groepje van de Heilige Familie en drie verschillende engeltjes, waarvan één met een kaarsje. Meerkleurig porselein, onderaan gemerkt.
La Sainte Famille et trois angelots en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1036
Een eikenhouten bijzetmeubeltje met een lade in de gordel. Vroeg XIXe eeuws.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à un tiroir en ceinture. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1032Porzellanfabrik E&A Müller
Een paar siervazen op voet van deels gepolychromeerd biscuit, versierd met een reliëfdecor van engeltjes met bloemenmanden. Omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Paire de vases décoratifs sur socle en biscuit partiellement polychrome décorés en relief d’angelots et de corbeilles fleuries. Vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#650
Twee verschillende hangers van zilver met lederen koorden, één bezet met half edelstenen.
Deux pendentifs en argent avec cordelette en cuire dont une avec des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 115,99 gEstimate: € 60 / 100 -
#156
Een pianostoeltje van gesculpteerd notenhout met een schelpvormig zitvlak op drie leeuwenpoten.
Petit tabouret de piano en noyer sculpté à siège en forme de coquille et sur trois griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#111
Een replica van een Romeinse helm. Met bijhorende staander.
Réplique d’une casque romaine. Sur support.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#822
Een paar verguld messingen kandelaars gedragen door twee putti, zittende op een zuil met bloemenguirlandes.
Paire de candélabres dorés en laiton portés par des putti assis sur une colonnette aux guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een polychrome en vergulde achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages dans des cartouches entourés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120 / 160 -
#341
“Staande beer met hoed”. Een bronzen stempel met initialen ‘A. D.’.
“Ours debout tenant un chapeau”. Cachet en bronze aux initiales A.D.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#213
Negen zilveren lepeltjes van 800 ‰. We voegen er vijf messen en twee flessenstoppen aan toe.
Neuf petites cuillères en argent 800‰. Nous ajoutons cinq couteaux et deux bouchons.No longer availableDim. lepeltjes 101,56 gEstimate: € 60 / 80 -
#637
Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80 / 90