Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1037Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Drie verschillende dameshorloges waarvan één Citizen.
Trois montres de dame dont une de la marque Citizen.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#246Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200 / 400 -
#1045Een glazen vaas met een handgeschilderd decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘Léo’. Tijdperk art nouveau.
Vase en verre à décor peint à la main aux feuilles de châtaignier. Signé Léo. Période Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#301Barometer van gebeeldhouwd hout. Zwarte woud, begin XXste eeuw.
Baromètre en bois sculpté. Forêt Noir, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#959Twee verschillende auto’s, een carwash en een locomotief. Omstreeks 1950.
Deux automobiles, un lave-auto et un locomotive en tôle. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1102J. ShalbertEen staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#329Albert Saverys“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Saverys. Gesigneerd en genummerd 101/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal”. Litho signée Roger Hebbelinck et numérotée 101/350 hors planche.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#723Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout en een kleine dolk in schede met krokodillenleer.
Masque africain en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#711“De moeder Gods Kazanskaja”. Een Russische icoon met koperen riza.
“Mère de Dieu Kazanskaia”. Une icône russe avec riza en cuivre.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 100 / 160 -
#797Een lot van vier verschillende vazen van gesatineerd glas met reliëfdecors.
Un lot de quatre vases en verre satiné, décor en relief.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#207Hippolyte MoreauPeriod: 1832 - 1927“Flûte champêtre”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Flûte champêtre”. Bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h:43 cmEstimate: € 600 / 700

