#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
#602Een antieke Tibetaanse tangka.
#443Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Une assiette décorative en porcelaine de Chine multicolore, décorée d'un motif floral. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
#39Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.
#142Toulon“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#402“Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
Nature morte abstraite. Monogrammé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 150 / 250