#515Sarouk
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#685
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#695
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
#526
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
#615Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#490
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#415Nain
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#505
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#450Bachtiar
#416Nain
#565Sarouk
#365
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#435
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#495Heriz
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#506
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#562
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
#485
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#574
#440
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#480Heriz
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#500
#625
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
Une robe turque nouée à la main en soie sur soie avec un médaillon central.No longer availableDim. 147 x 101 cmEstimate: € 400/600
#414
“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
#78
“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
#29Angelo VadalaPeriod: °1940
Visage de femme & Paysage. Deux peintures à l'huile sur toile. La seconde signée et datée '80.No longer availableDim. 18,5 x 14 & 18 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#243
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
#461
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages et d'animaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/80 -
#51
Een leuke collectie van een dertigtal hoedenspelden uit de belle époque, versierd met gegraveerd koper, halfedelstenen, parels enz enz. Gepresenteerd als een bloementuil in een glazen karafje verzwaard met knikkers.
Une jolie collection d'une trentaine d'épingles à chapeau de la belle époque, à décor de cuivre gravé, pierres semi-précieuses, perles, etc., etc. Présenté comme un bouquet de fleurs dans une carafe en verre lestée avec des billes.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#418
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100/160 -
#451
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/40 -
#25
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentifs sertis d'un trèfle à quatre feuilles avec une perle et la Sainte Vierge.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 400/500 -
#77
#219