#383
Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
#691
Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.
Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#616Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300/500 -
#176
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#237
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#703
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#554Jean - Michel FolonPeriod: 1934 - 2005
“Figuur met hoed en drie ogen”. Een lithografie voor ‘Galerie Guy Pieters - Saint-Paul’. Gesigneerd en genummerd 171/500 buiten de plaat.
”Figure à trois yeux et chapeau”. Une lithographie pour la galerie “Guy Pieters - Saint-Paul”. Signée et numérotée 171/500 hors planche.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#37
Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.
Un lot de cartes postales de divers pays.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#823
Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#763
Een Chinese wierookbrander van rood porselein.
#183Louboutin
Een lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#249Charles BisetPeriod: 1633 - 1710
“De geleerde”. Olieverf op doek. Herdoekt. Op te frissen.
”Le savant”. Huile sur toile. Retoillée. A rafraîchir.No longer availableDim. 24 x 20,5 cmEstimate: € 750/1000