#834
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#447
Grande pipe sur roulettes en bois tourné polychrome. Souvenir de Sarajévo.No longer availableDim. L 135 cmEstimate: € 20/30 -
#941
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#436
Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#790
#496
#766
#231
Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
#734Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
Een paar studies voor een herenportret. Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
Deux études pour un portrait d’homme. Fusain sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#720
Vijf verschillende roestvrijstalen dameshorloges.
#592
“De sigarenrooksters.” Een triptiek van plexiglas van drie Cubaanse dames.
#650
#588
Een Chinees porseleinen schaaltje met sang-de-boeufglazuur.
#580India
Een ketting met hanger van zilveren filigraanwerk.
Chaîne et pendentif en argent filigrané.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#887Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
Vase en poterie polychrome de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 30/40 -
#203
#613
#357
Een regulateur in eikenhouten kast.
Régulateur en chêne.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
#189Hollandse School
“Vissers op de oever bij een stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd linksonder.
“Pêcheurs au bord de l’eau devant une ville”. Huile sur toile. Signée et datée en bas à gauche.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 3000/4000