#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#700Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
#111“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 2000 / 2500 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#571Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van florale motieven en langlevenstekens.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
#772Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
Une pagode en huit parties en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 400 / 500