Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.

Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.

Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.
Dim. h: 41 & 54 cm
SKU: 1012190357.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #600

    Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.

    Bureau en chêne ouvrant à six tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 103 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.

    Un lot de trois albums Chromo: - Onze Kongo”. Chocolade Jacques - “Gullivers reizen”. Victoria. - “De 3 musketiers”. Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #377

    “Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.

    ”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #58

    Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.

    Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #334
    Wim Hoogstraten

    “Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    ”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #702

    “Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.

    ”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #763

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct contenant une pièce de 20 FRF.
    No longer available
    Dim. 29,25 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #419

    Een lot van vijf heksenbollen in verschillende formaten.

    Un lot de cinq boules de sorcière de divers formats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1
    Bruno Gerrits
    Period: 1881 - 1970

    Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.

    Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #617

    Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.

    Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 467 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #277
    Alessi

    Een witte design fruitmand. Gemerkt.

    Un panier à fruits design blanc. Signé.
    No longer available
    Dim. h: Ø: 43 cm
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More