Similar lots by type
-
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#102
“Lezende dames”. Een eglomisé. Niet gesigneerd.
“Les liseuses”. Eglomisé. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#781Murano
Twee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#179Legras
Een paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420/500 -
#452Murano
Glazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30/40 -
#734
Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 50/100 -
#387
Asbak van Muranoglas
Un cendrier en verre Murano.No longer availableDim. 22 cm diameterEstimate: € 20/30 -
#714
Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een Madonna met kind onder stolp. We voegen er twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens met stolpen, aan toe. Het hoofdje van Jezus te herstellen.
Vierge à l’Enfant en cire aux vêtements. Sous globe en verre. Nous ajoutons deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Egalement sous globes. La tête de Jésus est à réparer.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#681
Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Un flacon à parfum en verre, décor de cerfs. marque à la base, oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/180 -
#451Murano
Een gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.No longer availableDim. h: 46 & 30 cmEstimate: € 50/60 -
#77
Een glazen siervaas met een handgeschilderd bladerdecor. Gesigneerd ‘Fanus’.
Vase en verre à décor de feuillages peint à la main. Signé “Fanus”.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#443
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#362
Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#808
Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#251
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#93Gustaloi
Een art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#512
Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Un vase en pâte à verre, décor de roses.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/160 -
#724
Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50/100 -
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940
“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100/140 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#692
Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#453
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#98
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#297
Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.
Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#773
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels en hanger met camee.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180/250 -
#710
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#654Åslund
“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150/200 -
#579
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.
Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#32
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#85
Een 18 karaats geel gouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale half edelsteen.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’une pierre semi-précieuse rouge centrale.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 250/350 -
#829François Désiré Odobez
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40/60