#518Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
#252Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
#33Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
#460Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
#705Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#182Naert“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le lecteur . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#600Een bruidspaar. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika. Evenals een soortgelijk antropomorf kannetje.
Jeunes mariés. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Amérique centrale. Ainsi qu’une petite verseuse anthropomorphe.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60