Similar lots by type
-
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/350 -
#618
“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#120
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#573
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.
Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.No longer availableDim. Ø: 32.5 cmEstimate: € 500/550 -
#587
Een reisfles van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een decor van leerling krijgers en theedrinkers in cartouches op een achtergrond van bloemen en vlinders.
Une gourde de voyageur en porcelaine chinoise polychrome d’après famille verte, avec un décor de guerriers apprentis et buveurs de thé, en cartouches sur fond de fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 600/650 -
#623
Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250/300 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 200/300 -
#628
Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150/160 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 100/150 -
#25
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 80/120 -
#15
Een armband met bijpassende hanger van filigraan zilver bezet met jade. 800 ‰. We voegen er een gegraveerde fotohanger van zilver aan toe.
Un bracelet avec pendentif en argent philigrané et incrusté de jade. 800 ‰. Nous ajoutons un porte photo gravé en argent.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 100/150 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250/350 -
#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600/800 -
#270
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#700
Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20/30 -
#35
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 100/150 -
#60
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100/150 -
#711
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#20
Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25/50 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600/800 -
#601
Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850/900 -
#65
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80/120 -
#235
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#258
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#557
Zeven boeken. “The Comprehensive Bible”. Met een handgeschreven herinnering uit 1846. Mooie lederen band. “The people’s Bible History”. London, 1896. Met kaarten en afbeeldingen. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures. London 1859. Met opdracht uit 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Met illustraties. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Luik 1732 en Parijs 1774. Beide in slechte staat. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.
Sept livres. “The comprehensive Bible”. Avec dédicace, 1846. Cuir. “The people’s Bible History”. Londres, 1896. Avec cartes et dessins. Alexander Cruden. “A Complete Concordance to the Holy Scriptures”. Londres, 1859. Dédicace de 1860. “De Vier Uyterste van den Mensch”. Avec illustrations. “Biblia Sacra Vulgatae Editionis. Liege 1732 et Paris 1774. Tout deux en mauvais état. H.P. Blavatsky. “Isis ontsluierd”. Amsterdam 1911.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#302
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40/50 -
#592René De LannoyPeriod: 1907-1985
“Moeder en kind”. Bistertekening. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Dessin au bistre. Signé.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 160/200 -
#506
Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.
Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#46
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté avec revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#651
Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.
Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 80/120 -
#814
Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, deel 7 tot en met 30. Bruin lederen rug. In-octo.
Adolphe CHAUVEAU, Journal du droit criminel, Paris, 1835-1858, partie 7 jusqu’au 30. Dos cuir brun. In-octo.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#619Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd op 150 en 50 exemplaren.
Deux eaux-fortes. Tout deux sont signées et numérotées sur 150 et 50 exemplaires.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#609Miro
“Compositie”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Sans signature.No longer availableDim. 31 x 50 cmEstimate: € 250/300 -
#281
“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.
“Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#480Baudour
Vijf schotels van polychroom porselein met een famille verte decor naar Chinees voorbeeld.
Cinq assiettes en porcelaine polychrome, famille verte, inspiration chinoise.No longer availableDim. Ø 31,5 cmEstimate: € 50/80