#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#578“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#543Een gelakt Japans juwelenkabinetje.
#89Garod“Weg langs een waterloop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#802Een karaf van Val Saint-Lambert met een montuur van zilver, Belgische keuren 835‰. We voegen er 9 kristallen borrelglaasjes aan toe.
Une carafe Val St. Lambert avec monture en argent, poinçons belges, 835 ‰. Nous ajoutons 9 verres à liqueur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#169“Madonna met kind”. Een plaasteren plaquette met rondom gepolychromeerde motieven van fruit in reliëf.
#774Een Murano vaas, geelgroen in de massa gedecoreerd met bladgoudspikkels.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#333Een driedelig klokstel van graniet, bestaande uit een pendule en twee cassolettes, versierd met gegraveerde en gepolychromeerde motieven.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 30