Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Weense bronzen dashond.

Een Weense bronzen dashond.

Un basset en bronze de Vienne.
Dim. l:5,5 x 3 cm
SKU: 2506190410.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #894

    Vier diverse vaasjes met metaalopleg.

    Quatre vases différents avec métal.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #487

    Een waaier van ivoor en kant.

    Un éventail en ivoire et dentelle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #550
    Les Must de Cartier

    Drie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.

    Trois bagues tissées entre-elles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,42 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #145

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec une paire de boucles d’oreilles assortie.
    No longer available
    Dim. 12,51 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #47

    Een polychroom cloisonné ei.

    Un oeuf en cloisonné polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Royal Zuid-Holland, Gouda

    Een bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Une cruche sphérique et une canette en faïence noir, décor doré et blanc ‘Caméo’.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #461
    Vriens

    “Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.

    ”Moines en prière”. Une statue en noyer.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #455

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen.

    Trois bagues en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,46 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #684
    Victor Simonin
    Period: 1877 - 1946

    “Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 37 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #402
    Houghes & Son, London

    Een sextant in houten kist. 1922.

    Un sextant dans un coffre en bois. 1922.
    No longer available
    Dim. 28 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #356

    Een eikenhouten gatelegtafel met een lade langs weerskanten.

    Une table Gateleg en chêne avec un tiroir sur le côté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm Ø 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #702
    Panamarenko

    “Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.

    ”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.
    No longer available
    Dim. 55 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More