#488Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
#848Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
#786Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#415Zeven verzilverde munten van 150 jaar onafhankelijkheid Belgie. 1830-1980.
#6Een gebeeldhouwd en goud en grijsgepatineerd haardscherm in Lodewijk XVI-stijl. XIXe eeuw. Zijde doek sletig.
Un pare-feu sculpté doré à patine grise, style Louis XVI. XIXe siècle. Usures à la toile.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787Een paar lijsten versierd met wrattenzwijnivoor en ivoren sterren op bordeauxrood fluweel.
#758Drie Russische zwaardbajonetten.
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un milieu-de-table en verre taillé sur un pied en argent 800 ‰. Petits éclats au verre.No longer availableDim. l: 39 cm; h:18 cmEstimate: € 80 / 100