#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une citrine et d’une aigue-marine ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 350 / 450 -
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#754Leonor Fini“Personage”. Een lithografie, gesigneerd en genummerd 181/200 buiten de plaat .
”Personnage”. Une lithographie, signée et numérotée 181/200 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#351Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
#597Een paar vaasjes in Blanc de Chine.
#145Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#309Petit“Vissers aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs près du canal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 75 / 100 -
#517Een Chinees porseleinen zalfpot met een huiselijke scène op het deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot à pommade en porcelaine chinoise, scène domestique sur le couvercle. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 18 cmEstimate: € 65 / 75 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 115 cmEstimate: € 35 / 50