Other lots in this auction
-
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#441MeissenEen porseleinen kopje en een gekartelde schotel met decor van wijnbladeren. Onderaan gemerkt.
Une tasse et un plat dentelé, décor de feuilles de vigne. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 & 8,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#402Houghes & Son, LondonEen sextant in houten kist. 1922.
Un sextant dans un coffre en bois. 1922.No longer availableDim. 28 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
Un lot de coquillages de mer, un oursin et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#826Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
Deux carpettes antiques orientales noués main.No longer availableDim. 160 x 106; 186 x 120Estimate: € 120 / 200 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 850 / 950 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#872Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#529Een lot van drie Thaise werken, waarvan twee op zijde en één op papier.
Un lot de trois oeuvres thaïs, dont deux sur soie et une sur papier.No longer availableDim. 48 x 43,5 cmEstimate: € 45 / 60

