Other lots in this auction
-
#641Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150 / 200 -
#811P&SWit porseleinen dekselvaas met gordel van bloemendecor op de buik. Gemerkt, ChecoSlowakia.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche, ceinture de fleurs sur le ventre. Marque, CechoSlowakia.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Al. De Dobbelaer“Bomen langs het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘83.
”Arbres le long du canal”. Huile sur toile. Signée et datée ‘83.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#806Een grote en twee kleine metalen salontafels met glazen bladen.
Une grande et deux petites tables de salon, tablettes en verre.No longer availableDim. 130 x 70 cm en 70 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#882Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 14,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#693Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#643Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#893Zes diverse stripverhalen. Hardcovers en 1 softcover . Goede staat. Overwegend eerste drukken.
Six bandes dessinées divers. 5 Reliures rigides. En bon état. La plupart première édition.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#523Een lot fijn gesculpteerde miniatuurmeubeltjes van ivoor, bestaande uit vier verschillende kaptafeltjes en een armstoel. Eén spiegeltje manco. XIXe eeuw.
Un lot de petits meubles miniatures en ivoire finement sculptée, comprenant quatre petites coiffeuses différentes et un fauteuil. Un miroir est manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6,5 - 12 cmEstimate: € 100 / 120

