#573Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
#817Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.
#271Een vroeg XIXe eeuws goudweegschaaltje in een met gebrand decor versierd kistje. Zes gewichtjes manco. We voegen er een tweede XIXe eeuws kistje aan toe.
Une balance à or début XIXème siècle, décor brûlé sur le coffret. Six poids manquants. Nous ajoutons un deuxième coffret du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#577Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor.
Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade de ± 8 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 800 / 1000 -
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#521“Surrealistisch vrouwelijk naakt”. Een modern houten beeldhouwwerk.
#116Een bleek houten commode Charles X met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
Une commode Charles X en bois clair à quatre tiroirs flanqués de deux colonnes.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75