#800Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.
Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.No longer availableDim. 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386Een bijzetmeubeltje in Régencestijl met een lade in de gordel.
#772Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#847Theaterkijker, versierd met parelmoer op messing.
#83Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten, bestaande uit een driedelig vleesbestek, een tweedelig slabestek met hoorn en een taartschep.
Un lot de couverts de service, manches et poignées en argent, comprenant un service à viande en trois pièces, un couvert à salade en deux pièces et en corne et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#744“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
#28Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120