#85Baume & Mercier
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct dans son emballage d’origine. Swiss Made.No longer availableDim. 44,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#636Shiraz
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#45
Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
#292Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 220 -
#91Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig plateel, versierd met een bloemendecor. Decor ‘Hilaire’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs. Hilaire. Marque sous la base. Intact.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#814
Twee kandelaars van Val Saint-Lambert, één van kristal, één van glas.
Deux candélabres Val St. Lambert, un en cristal et un en verreNo longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591
“Fluitspelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#277
Een Duits goudweegschaaltje in gesculpteerd houten kistje. Drie gewichtjes manco. XVIIIe eeuw.
Une balance à or allemande dans un coffret en bois sculpté. Trois poids manquants. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#82Al. De Dobbelaer
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Koliai
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 203 cmEstimate: € 200 / 300