Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Weense bronzen dashond.

Een Weense bronzen dashond.

Un basset en bronze de Vienne.
Dim. l:5,5 x 3 cm
SKU: 2506190410.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #869

    Drie verschillende zeeschelpen, waarvan één met een caméedecor en gemonteerd als lampje op een bronzen voet.

    Trois coquillages différents, dont un monté en lampe avec un pied en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #42
    Rik Slabbinck
    Period: 1914 - 1991

    “Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #402
    Houghes & Son, London

    Een sextant in houten kist. 1922.

    Un sextant dans un coffre en bois. 1922.
    No longer available
    Dim. 28 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #822

    Een lot van zeven XVIIIe eeuwse Franstalige boeken, waaronder vier delen van Homerus.

    Un lot de sept livres du XVIIIème siècle en Français, dont quatre parties de H
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #611

    Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.

    Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.
    No longer available
    Dim. ø 32 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #677

    Een antieke gietijzeren haardplaat met een classicistische voorstelling van Apollo. Tijdperk Empire.

    Un pare-feu antique en fer forgé, représentation classique d’Apollon. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 60 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljant van ± 0,60 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 7,24 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #770

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 120 / 180
  • #113

    Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.

    Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    Seaton

    “Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.

    ”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More