#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#593Een gesculpteerde wrattenzwijnentand. Eerste helft XXste eeuw.
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
#621Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 650 / 750 -
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36