#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180 -
#78Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
#110Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#235Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100 / 150