#60Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een camee.
Broche ou pendentif en or jaune 18 ct contenant un camée.No longer availableDim. 11,97 gEstimate: € 250 / 350 -
#272“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400 -
#550Een gesculpteerde buffetkast met centraal twee gestoken deurtjes en een spiegel en langs weerskanten een gevitreerd deurtje op getorste zuiltjes.
#158Een brede houten tuinbank.
#303“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
#544“Modern”. Olieverf op doek.
”Moderne”. Huile sur toile.No longer availableDim. 112 x 60 cmEstimate: € 50 / 80