Similar lots by type
-
#364
“Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35/50 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160/180 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360
Other lots in this auction
-
#314René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240/360 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25/45 -
#1023Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en verguld decor en opschrift “Zum Andenken”, onderaan gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen (H. 31 cm). Eén grote met drinkers in een rocailledecor en de tekst “Wenn Bier und Liebe ging verloren, dann wäre besser nie geboren” (H. 31 cm). Eén met een herbergscène en “Ein volles Glas, des Gastes Spass”, gemerkt Gerz (H. 24 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#174Victor (?) Poulan
“Hoeve in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#888Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27,5 à 23 cmEstimate: € 40/60 -
#660Ecuador
Een archeologische object. Ter plaatse aangekocht.
Objet archéologique. Acheté sur place.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100/200 -
#460Argentine Mapuche
Zeven verschillende ponchospelden van de indianen.
Sept épingles de poncho différentes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#382
“Prise de la Bastille”. Ingekleurde ets. Ed. J. Chereau, Paris.
“Prise de la Bastille”. Eau-forte colorée. Ed. J. Chereau, Paris.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#325
Een sigarettendoosje van Chinese lak.
Boîte à cigarettes en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#210
Een 18 karaats geel gouden art deco armband bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bracelet art déco en or jaune 18 ct serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,16 gEstimate: € 800/1000 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120