#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160/180 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
#1127
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35/50 -
#364
“Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360
#774Lionel CarbonPeriod: °1943
“50 jaar heiligverklaring Don Bosco”. Ontwerp voor postzegel (exemplaar met eerstedagstempel toegevoegd). Litho. Gesigneerd en genummerd 241/250 buiten de plaat.
“50 ans d’adoration de Don Bosco”. Dessin pour un timbre poste (un exemplaire au cachet premier jour est ajouté). Litho. Signée et numérotée 241/250 hors planche.No longer availableDim. 53 x 75 cmEstimate: € 15/25 -
#725Ethiopie
#687
Een glazen snuffbottle met een handgeschilderd landschapsdecor.
#1062
Een salontafeltje met vier tapse poten.
#586
#24Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#1063
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl. Schade.
Miroir en bois doré de style Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
#559Alfred Bollaert
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
#1007Stein
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/70 -
#706
Carpette persane en laine à médaillon central. Nouée main.No longer availableDim. 222 x 140 cmEstimate: € 200/240