#617Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
#870Een enkele en twee paar koperen kandelaars
#603Een balustervaas in cloisonné op rood koper met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
#460Een driedelig haardstel van messing met staander.
#418Een paar drie-armige messingen kandelaars met albasten versieringen.
#1Een paar vergulde koperen fazanten.
Une paire de faisans en cuivre doré.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 30 / 40
#126Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#96Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
#393Een ingelegd houten kistje.
Un petit coffret en bois parquet.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#727Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#463“Fables de La Fontaine”. Met tekeningen van Benjamin Rabier. Ed. Jules Tallandier. Parijs, begin XXe eeuw.
#672FebiacEen kunstcollectie bestaande uit 19 litho’s buiten de plaat gesigneerd door de respectievelijke kunstenaars - waarvan 5 ingekaderd. Ten voordele van Autoworld op 18 januari 1990.
Une collection comprenant 19 lithographies signées hors planche par les artistes, dont cinq encadrées. Autoworld 18 janvier 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongen met hoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Garçon et chapeau”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘67.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#752Stephen Kaye“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#33Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30 / 40