Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wildservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.
Kahla Konitz

Een wildservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.

Un service à gibier composé de 12 assiettes, un bol et une saucière.
SKU: 2709220590.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #590
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #293

    Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.

    Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #211

    Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.

    Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #233
    Jan Eisenloeffel

    Een ovaal messingen dienblad met uitgesneden rand. Gemerkt in het midden.

    Un plateau ovale en laiton à bord découpé. Marqué au milieu.
    No longer available
    Dim. 55 x 31 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #481

    Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313
    Rex

    “De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

    "Le marcheur des terres". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h; 26 CM
    Estimate: € 40 / 50
  • #207

    Een Belgische sabel. Met inscriptie van de houder. Tweede helft XIXe eeuw. Punt van de schede is los.

    Un sabre belge. Avec inscription du propriétaire. Seconde moitié XIXème siècle. La pointe de la gaine est lâche.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #28

    Een karaf van rood Boheems kristal.

    Une carafe en cristal de Bohême rouge.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #348

    Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.

    Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    Een vierdelige 800‰ zilveren schrijfset in etui.

    Un nécessaire d'écriture de quatre pièces en argent 800‰ dans un écrin.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #285

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #365
    Lourdes

    Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.

    Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #651

    Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.

    Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More