Other lots by Berkel
Similar lots by type
-
#525Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een paar messingen lampenvoeten in art decostijl met een reliëfdecor van muzikanten.
Une paire de pieds de lampe en laiton, style Art Déco, décor en relief de musiciens.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 260 / 300 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#691Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#789Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#877Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#907Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#253Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#841Twee appliques van messing met bloemvormige kapjes in gesatineerd glas.
Deux appliques en laiton, capes en forme de fleur et verre satiné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#647Een Chinese schaal van geëmailleerd metaal met draken in cartouches en vuurvogels. Onderaan gemerkt.
Un plat chinois en métal émaillé, dragons en cartouches et oiseaux de feu. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 650 / 750 -
#433Een set van zes verzilverde bekers.
Un lot de six gobelets argentés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#791Twee oude bijlen met houten stelen.
Deux anciennes haches à manche en bois.No longer availableDim. l: 72 en 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#381Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45 / 50 -
#512Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100 / 140 -
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#871BaccaratDrie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#276Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#499Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Deux pièces de maître en forme de figures géométriques.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#582Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 160 / 180 -
#788Een schijf gepolijst versteend hout.
Un disque de bois pétrifié polis.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#838Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.
Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#732Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
Deux crapauds, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Val St. LambertEen obconische siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal, versierd met een verguld engelendecor. Onderaan gemerkt en genummerd 46/50.
Un vase conique sur pied en cristal taillé rouge et incolore, décor d’anges dorés. Marque sous la base et numéroté 46/50.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#886Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#746Een verguld smeedijzeren bijzettafel, versierd met korenhalmen en met een rond glazen blad.
Une petite table en fer forgé doré, décoration d’épis de blé et une tablette ronde en verre.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Een paar gebeeldhouwde eikenhouten armstoeltjes met getorste stijlen en bekleed met fluweel.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, montants torsadés et revêtement en velours.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#803Een paar gepolychromeerd houten appliques. Verschillende modellen.
Une paire d’appliques en bois légèrement différents.No longer availableDim. h: 65 & 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#243DelvauxEen blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#378Val St. LambertTwee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798EscadaEen handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 120 / 180


