#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#185Een klein buffet met twee dubbelgebogen deuren. Engeland, tijdperk Edward VII. Een deurpaneel met barst.
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
#292Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#106Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#236Een Queen Anne fauteuil gekocht bij Axel Vervoordt met aangepaste hoes.
#345Een armstoel in notenhout met bekleding van rode bloemen.
#314Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.
#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.No longer availableDim. H: 15-20 cmEstimate: € 200 / 250