#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968“Stilleven met witte rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#136Een ééndeurs vitrine, versierd met imitatiemarquetterie en porseleinen plaquettes
Vitrine à une porte décorée d’une imitation de marqueterie et aux plaquettes en porcelaine.No longer availableDim. 154 x 73 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#794Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#399Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#104Pol Marijnissen“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Avia Swiss MadeEen roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 50