Other lots in this auction
-
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#194Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#606
Een groot tweeledig buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door uitsparingen met zuiltjes, vier laden in de gordel en bovenaan bordenrekjes.
Un grand buffet à deux corps en chêne sculpté style Henri II. Le dessous comporte deux portes panneaux flanquées de colonnes, quatre tiroirs dans la ceinture et des portes assiettes au dessusNo longer availableDim. 180 x 170 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#84Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#694
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Monterey”.
”Paysage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “ Monterey”.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#317
Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
Une garniture de fumeur en fer forgé, décoration de motifs de feuilles.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60/100 -
#681
“Rat op maïskolf”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Rat sur un épi de maïs. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart deu XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 6 x 2 cmEstimate: € 120/160 -
#797
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#822Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#323
Een tropenhelm. Kurk overtrokken met stof.
Un casque colonial. En liège recouvert de tissus.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#187
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400/600