Similar lots by type
-
#88Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552A. Busson à BolbecEen comtoiseklok met gedreven koper rond de wijzerplaat. In eikenhouten staande kast.
Une pendule comtoise avec du cuivre martelé autour du cadran. Dans un coffret en chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#499H/ Luppens & Co.Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#541Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 27 x 160 x 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#197Martinot, ParisEen Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten. Versiering met koper en rood schildpad in de manier van Boulle. Bovenaan een putto met een kinkhoorn. Slinger manco.
Pendule de cheminée Louis XV. Cadran en cuivre à chiffres romains émaillés pour les heures et les minutes. Décor au cuivre et écaille rouge à la Boulle. En haut un putto avec une coquille. Manque la pendule.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#692P. Everaert à RhodeEen stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
Plaque ovale en marbre blanc représentant l'empereur Tibère.No longer availableDim. 44,5 x 34 cmEstimate: € 250 / 270 -
#158Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
Cartel en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 400 / 450 -
#73Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#562Bovenrade fils, LiègeEen Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#270Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#139“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#135Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 0,53 ct. FVVS1 et de brillants et de baguettes d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#597Vijf boeken. “Storia dell’architectura”. Electa Editrice 1978 (3 delen). Allessandra Mottola Molfino. “L’Arte della Porcellana in Italia”. Bramante Editrice 1977 (2 delen)
Cinq livres. Storia dell'architectura. Electa Editrice 1978 (3 vol.). Alessandra Mottola Molfino. L'Arte della Porcellana in Italia. Bramante Editrice 1977 (2 vol)No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#637Een reeks van vier polychrome aardewerken tegels. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de quatre carreaux en faïence polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#339Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Une paire de pieds de lampe à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104Jos Martin“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#415Lladro“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Personnages dans un traîneau tiré par un cerf. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Restauration des bois et du buisson derrière le cerf.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 180 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#563Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
Une chope en grès allemand. Marquée Allemagne en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#487Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
Un vase en porcelaine céladon craquelée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240



