Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.

Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.
Dim. 32 x 40 x 11 cm
SKU: 2809210113.
Categories: Klok, Marmer.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #73

    Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en chrome et bois avec un cadran en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #692
    P. Everaert à Rhode

    Een stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.

    Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.

    Une pendule de cheminée art déco en albâtre et pierre bleue, décorée d'un cerf en régule.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    A. Busson à Bolbec

    Een comtoiseklok met gedreven koper rond de wijzerplaat. In eikenhouten staande kast.

    Une pendule comtoise avec du cuivre martelé autour du cadran. Dans un coffret en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.

    Cartel en bronze doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #395

    Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #562
    Bovenrade fils, Liège

    Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.

    Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #197
    Martinot, Paris

    Een Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten. Versiering met koper en rood schildpad in de manier van Boulle. Bovenaan een putto met een kinkhoorn. Slinger manco.

    Pendule de cheminée Louis XV. Cadran en cuivre à chiffres romains émaillés pour les heures et les minutes. Décor au cuivre et écaille rouge à la Boulle. En haut un putto avec une coquille. Manque la pendule.
    No longer available
    Dim. H. 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #457

    Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.

    Plaque ovale en marbre blanc représentant l'empereur Tibère.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 34 cm
    Estimate: € 250 / 270
  • #499
    H/ Luppens & Co.

    Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.

    Une pendule de cheminée en bronze de style rococo. Avec clé et pendule.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #541

    Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.

    Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.
    No longer available
    Dim. 27 x 160 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #253

    Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.

    Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #334
    Val St. Lambert

    Drie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.

    Trois pièces de cristal coloré et taillé, composées d'un vase nervuré (bord à éclat), d'un drageoir (éclat au pied) et d'un cendrier hexagonal.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #314
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.

    Grange et charrette & La merveilleuse chapelle des champs. Deux eaux-fortes. Les deux signées et respectivement numérotées 27/100 et 37/50 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 & 39,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #78

    Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.

    Boîte en argent massif sur piédouche avec scènes de putti et vases à panse. Style Louis XVI. Marques peu claires.
    No longer available
    Dim. 186,85 g h: 16,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #382

    Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.

    Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #327

    Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.

    Un ensemble de cinq assiettes en porcelaine de Limoge à décor d'oiseaux peints à la main, signées 'Larue'. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #404

    “Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.

    Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35
    Estimate: € 60 / 100
  • #112

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #403

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.

    Lot de trois assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors multicolores. XXème siècle, toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.

    Une paire de têtes de bélier en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #474

    Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.

    Un paysage peint à la main sur soie. Travail chinois. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482
    Charles Jacobs

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More