#494Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#265C. LamoteEen lot van 10 foto’s. ‘La Visite Officielle de S.M. le Roi Baudouin au Congo Belge et Au Ruanda-Urundi. Congopresse. 1955.
A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."No longer availableDim. 18,5 x 24,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Een grote geslepen spiegel met verguld kader en kuif. Diverse schilfers en afgebroken deeltjes aan de lijst.
A large cut mirror with gilded frame and crest. Various chips and broken bits on the frame.No longer availableDim. 183 x 96cmEstimate: € 125 / 175 -
#122Jacques VillegléEen collage van papier door Jacques Villeglé.
A paper collage by Jacques Villeglé.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 2800 / 3500 -
#38Lot verzilverd metaal: eierdopjes, lepeltjes e.d. in vijf etuis.
#148Val Saint-LambertEen kratervaas “Bordeaux” van geslepen kristal, in de massa mauve gekleurd. Onderaan gemerkt.
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#325Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800, Duitse keuren.
A decorative plate with matching butter knife in porcelain and stainless steel. In a matching box.No longer availableDim. 29 x 26 cmEstimate: € 5 / 10