#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#203Een print op papier met paard en hooiwagen.
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80