#253Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#220KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#170S. RemersEen lot van 2 kaders met bloemen “S Remers”.
A lot of 2 frames with flowers "S Remers".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#129RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.Een lot van 6 Roemer glazen met groen in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900. A lot of 6 Roemer glasses with green in the mass, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75