No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#291Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35