#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#172Een toiletset met vaasje, rose met bloemen en goudschildering onderaan gemerkt Decor main Paris France. 4 stuks.
#30Een bronzen beeldje ‘L’amour.’
bronze statuette 'L'amour.'No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#237Een kleine nest of tables.
#113PikoEen treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40