#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#108Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#237Een kleine nest of tables.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60