Similar lots by type
-
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Een beursvormige Louis Philippe koffiepot van Parijs’ porselein, versierd met vergulde motieven. Kleine schilfer aan de rand van het deksel, verder gaaf.
Cafetière Louis Philippe de forme bourse en porcelaine de Paris, décorée de motifs dorés. Petit éclat sur le bord du couvercle, sinon intact.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#300Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 80 / 120 -
#109G.A. Duquenne“Zicht op de Beerschotmolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1885.
Vue du Beerschotmolen. Huile sur toile. Signée et datée 1885.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#266Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.
Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.No longer availableDim. 97 x 70 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75 -
#645Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die achterom kijkt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis regardant en arrière. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Een grote schotel van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1800. Gaaf.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Circa 1800. Intact.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#283Een messingen weegschaal.
Une balance en laiton.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#86Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 200 / 220 -
#485Frerard à AnthinneEen staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#325Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.
Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.No longer availableDim. 19 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#458Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die zijn linker voorpoot optilt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis levant sa patte avant gauche. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#124“De vogelpreek van Sint Franciscus”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. XIXe eeuw.
“Sermon aux Oiseaux de Saint François”. Huile sur toile. Monogrammée. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#305Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.
Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.No longer availableDim. 16 x 45 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#78Een paar metalen eenden.
Une paire de canards en métal.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#129“Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#246Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#424Utagawa Kunisada IIPeriod: 1823 - 1880Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#384“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage côtier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een paar dekselpotten van chinees porselein.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#271Een lot archeologische vondsten, bestaande uit fossiele schelpen, een blikseminslag, een bijl, een bijtel, passer en winkelhaak.
Lot de découvertes archéologiques, composées de coquillages fossiles, d'un coup de foudre, d'une hache, d'un ciseau, d'un compas et d'une équerre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#681Een paar messingen kandelaartjes in classicistische stijl. Balustervormig met ribbelmotief en met rond voetstuk. Begin XXste eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. De forme balustre à motif côtelé et à base ronde. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
Deux tables d'angle vintage en verre.No longer availableDim. 30 x 69 x 37 & 33 x 72 x 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#359“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#64Cornelis KoningPeriod: 1893 - 1951“Meisje met rode strik”. Olieverf op doek. Vermoedelijk jaren ‘40.
Fille à l'arc rouge. Huile sur toile. Probablement années 1940.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
Paire de généraux napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#416Een reeks van zes vintage chromen stoelen, bekleed met kunstleder.
Ensemble de six chaises chromées vintage, recouvertes de similiNo longer availableEstimate: € 35 / 60 -
#177Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd en geciseleerd decor op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt, hoorns en twee aigrettehouders en achteraan een maliënlap. XIXde eeuw.
Casque persan Kulah Khud à décor damassé et martelé décoré sur fond noir. Au sommet du casque convexe une pointe quadrangulaire, des cornes et deux porte-aigrettes et à l'arrière une cotte de mailles. 19e siècle .No longer availableDim. h: 26 cm, Ø 21 cmEstimate: € 450 / 650

