Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

Een witgepatineerd gietijzeren paraplustaander met een zittend hondje. Omstreeks 1900.

Porte-parapluie en fonte patinée blanche avec un chien assis. Circa 1900.
Dim. h: 58 cm
SKU: 2501220342.
Categories: Metaal, XIXe eeuw.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #109
    G.A. Duquenne

    “Zicht op de Beerschotmolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1885.

    Vue du Beerschotmolen. Huile sur toile. Signée et datée 1885.
    No longer available
    Dim. 32 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #300

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.

    Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.
    No longer available
    Dim. 2,64 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #305

    Een schildpadvormig kistje met beweegbaar hoofdje. XIXe eeuw. De pootjes herbevestigd.

    Boîte en forme de tortue avec une tête mobile. 19ème siècle. Les jambes recollées.
    No longer available
    Dim. 16 x 45 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424
    Utagawa Kunisada II
    Period: 1823 - 1880

    Een Japanse houtsnede uit de reeks “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Gesigneerd en gedateerd 1869.

    Une gravure sur bois japonaise de la série “Verscheiden bezigheden voor jonge dames”. Signée et datée 1869.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458

    Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die zijn linker voorpoot optilt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.

    Un netsuke sculpté en forme de chien assis levant sa patte avant gauche. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #283

    Een messingen weegschaal.

    Une balance en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.

    Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173

    “Varkentje”. Een metalen beeldje.

    “Cochon”. Une figurine en métal.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #325

    Een geëmailleerd metalen lave-pieds. Saint-Servais, omstreeks 1900.

    Lave-pieds en métal émaillé. Saint-Servais, vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 45 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.

    Paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #645

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein. Tijdperk Wan Li. Gerestaureerd. Bijgevoegd een XIXe eeuwse diepe schotel van Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche. Epoque Wan Li. Restaurée. Nous joignons un plat creux en porcelaine de Chine du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een paar metalen eenden.

    Une paire de canards en métal.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124

    “De vogelpreek van Sint Franciscus”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. XIXe eeuw.

    “Sermon aux Oiseaux de Saint François”. Huile sur toile. Monogrammée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #246

    Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.

    Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275

    Een rood- en geelkoperen aquamanile.

    Un aquamanile rouge et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #129

    “Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)

    Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #307

    Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.

    Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293

    Een beursvormige Louis Philippe koffiepot van Parijs’ porselein, versierd met vergulde motieven. Kleine schilfer aan de rand van het deksel, verder gaaf.

    Cafetière Louis Philippe de forme bourse en porcelaine de Paris, décorée de motifs dorés. Petit éclat sur le bord du couvercle, sinon intact.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #266

    Een eikenhouten naaitafeltje met gebeeldhouwde poten en front, versierd met een portret, bloemenguirlandes en strikken. Onderaan een lade en met een geslepen spiegeltje in het deksel.

    Table à couture en chêne avec pieds et façade sculptés, à décor d'un portrait, de guirlandes florales et de nœuds. Un tiroir dans le bas et un miroir taillé dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. 97 x 70 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468

    Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die achterom kijkt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.

    Un netsuke sculpté en forme de chien assis regardant en arrière. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 3,8 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #501

    Een grote schotel van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Omstreeks 1800. Gaaf.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Circa 1800. Intact.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #217

    “Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.

    “Napoléon”. Une statue en métal rouillé.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485
    Frerard à Anthinne

    Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.

    Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 236 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #543

    Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.

    Plat en imari à rebord lobé dans une monture en laiton.
    No longer available
    Dim. 14 x 40 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193
    Mobili Colombo

    Een gelakte buffetkast met vier paneeldeuren en versierd met handgeschilderde decoraties in malachietimitatie en met vergulde monturen.

    Buffet laqué à quatre portes à panneaux et décoré de décorations peintes à la main en imitation de malachite et de cadres dorés.
    No longer available
    Dim. 90 x 244 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #403

    Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #360

    Een broche en een paar oorbellen.

    Une broche et une paire de boucles d'oreilles.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #132

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Drie kleine restauraties.

    “Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Trois petites restaurations.
    No longer available
    Dim. 92 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #248

    Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.

    Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #38
    Lalique, France

    Een bolle karaf van kleurloos kristal met geribd en gesatineerd motief. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een kleine kleurloos kristallen coupe op voetstuk van zwart marmer.

    Une carafe convexe en cristal incolore à motif côtelé et satiné. Marquée en bas. Ci-joint une petite coupe en cristal incolore sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een eironde vaas van geglazuurd aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Vermoedelijk Boch, maar niet gemerkt.

    Vase ovoïde en faïence vernissée à décor floral multicolore. Epoque Art Déco. Probablement Boch, mais non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #127

    Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.

    Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #273
    Unica Koninklijk Royal Gouda

    Een grote kalebasvaas in plateelwerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt; Unica Koninklijk Gouda Royal.

    Grand vase calebasse en faïence à décor floral. Marqué en bas : Unica Koninklijk Gouda Royal.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    “Zelfportret”. Een meerkleurig beeldje van kunsthars naar een werk van Herman brood. Gemerkt en genummerd.

    Autoportrait. Statuette en résine multicolore d'après une oeuvre d'Herman Brood. Marquée et numérotée.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #647

    “XI. Olympiade August 1936 Reichssportfeld Berlin”. Een bakelieten maquette van het Olympisch stadion te Berlijn uit 1936. Onderaan gemerkt en in originele doos met legende in het deksel. Zeer goede staat.

    XI. Olympiade août 1936 Reichssportfeld Berlin. Un modèle en bakélite du stade olympique de Berlin de 1936. Marqué au fond et dans la boîte d'origine avec légende dans le couvercle. Très bon état.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More