Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2408210653.
Category: Verzilverd.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #653
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.

    Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #307

    Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.

    Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 10- 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #223

    Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.

    Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #606

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 207 x 139 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #712

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met Engels zilveren plaquette, zes borrelglaasjes, een beker en een rode karaf.

    Un lot de cristaux taillés comprenant une carafe incolore avec plaquette en argent anglais, six gouttes, un gobelet et une carafe rouge.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103

    “Het boek”. Een groepje van gesculpteerd albast. Restauratie aan de sokkel.

    Le livre. Un groupe d'albâtre sculpté. Restauration sur le socle.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #523

    “Vrouw met instrument”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.

    Femme avec instrument. Figurine en ivoire finement sculpté et polychrome sur socle en bois. Chine, milieu du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #237
    Capodimonte

    Een meerkleurig aardewerken wandvaas in de vorm van een engel. Italiaans werk. Schilfer aan het voetje.

    Un vase mural en faïence multicolore en forme d'ange. Travail italien. Un éclat au pied.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #215

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #679
    Royal Copenhagen

    Drie beeldjes van meerkleurig Deens porselein, bestaande uit twee beertjes en een haasje. Allen gemerkt onderaan.

    Trois figurines en porcelaine danoise multicolore, composées de deux ours et d'un lièvre. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #92
    Louis Wilmet
    Period: 1891 - 1965

    “Zicht in de sacristie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1914.

    Vue de la sacristie. Huile sur toile. Signée et datée 1914.
    No longer available
    Dim. 60 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #493

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels bij een vijver.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux polychrome au bord d'un étang.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212

    “Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    “De begrafenis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.

    Les funérailles. Huile sur toile. Signée et datée '74.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More