Similar lots by type
-
#223Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#233Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#307Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#588Een gefineerd houten schrijfmeubeltje met initialen ‘F.R.’ op ingelegd koperen schildje.
Un bureau en bois plaqué avec les initiales 'F.R.' sur un écusson en cuivre incrusté.No longer availableDim. 13 x 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486HerekeEen handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250 / 350 -
#254Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“De begrafenis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Les funérailles. Huile sur toile. Signée et datée '74.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638Een asbak/ vide-poche van malachiet.
Un cendrier/vide-poche en malachite.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Albert en Paola (10 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (10 g).
Une médaille en or jaune 18 carats à l'occasion des 25 ans de mariage d'Albert et Paola (10 g). Nous ajoutons une médaille similaire en argent (10 g).No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#86Een kleine gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, versierd met bloemenmarquetterie en met een marmeren blad.
Petite commode en châtaignier de style Louis XV à deux tiroirs, décorée de marqueterie florale et d'un dessus en marbre.No longer availableDim. 84 x 64 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299Een vergulde spiegel, versierd met een bloementuil.
Un miroir doré, décoré d'un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 68 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#294Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60 / 100 -
#508Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#95Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.
Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.No longer availableDim. 37,45 gEstimate: € 1100 / 1200

