Similar lots by type
-
#223Een lot zilver en verzilverd metaal, bestaande uit vijf servetringen, waarbij twee van 800‰ zilver, twee zilveren zoutbakjes met glazen recipiënt en twee tweedelige serveerbestekken, waarbij één bestek met zilveren handvatten. We voegen er twaalf glazen messenleggers aan toe.
Un lot d'argent et de métal argenté, composé de cinq ronds de serviette dont deux en argent 800‰, deux salières en argent avec récipients en verre et deux couverts de service en deux parties, dont un a des poignées en argent. Nous ajoutons douze repose-couteaux en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#307Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#233Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#495Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#291Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#366MalayerEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 112 x 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91Bauche à GueuxEen stalen brandkist.
Un coffre-fort en acier.No longer availableDim. 20 X 37 X 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#21Een lampje van kobaltblauw porselein met messingen montuur in de stijl van het Sèvresporselein.
Une lampe en porcelaine bleu cobalt avec une monture en laiton dans le style de la porcelaine de Sèvres.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947Een kleurloze glazen schotel met centraal een bronzen plaquette. Zonder signatuur.
Un plat en verre incolore avec une plaque en bronze au centre. Pas de signature.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#159Henri HeyligersPeriod: 1877-1967“Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 73 cmEstimate: € 500 / 600 -
#534Een achtarmige luchter van verguld messing/ brons en hout, versierd met barokke motieven.
Lustre à huit branches en laiton/bronze doré et bois, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#540Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en smaragd cut met een gezamenlijk gewicht van 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,12 ct. et taille émeraude d'un poids combiné de 1,10 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 650 / 750 -
#545Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 300 / 350 -
#681Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60 / 80

