Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2408210654.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #306

    Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.

    Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #95

    Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.

    Un bracelet en or jaune 18 carats avec sept rangées de maillons et extension.
    No longer available
    Dim. 37,45 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #556

    Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.

    Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.
    No longer available
    Dim. b: 116 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #230

    Een 18 K roze gouden armband.

    Un bracelet en or rose 18 carats.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #459
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    ‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #461

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige scènes in het decor.

    Une paire de vases à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine avec des scènes multicolores dans le décor.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #9
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.

    Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 & 27 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    Een barokke Christus in een vergulde lijst met rood fluweel.

    Un Christ baroque dans un cadre doré avec du velours rouge.
    No longer available
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Jos Horenbant
    Period: 1863 - 1956

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 130 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #46

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #75

    Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.

    Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #162

    Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.

    Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm 650 g
    Estimate: € 350 / 400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More