#536Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
#298Een paar antieke koperen olielampjes.
#467Een gesculpteerd hoofd van Afrikaans ivoor.
Une tête sculptée en ivoire africain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#272Altman“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een 18 K geelgouden armband met zeven rijen schakels en verlengstukje.
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
#344Een reproductie van een oude reclameposter voor Elixir d’Anvers.
#497“Vrouw met fruitmand”. Een beeld van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Op houten sokkel.
Femme à la corbeille de fruits. Une sculpture en ivoire finement sculpté et polychrome. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cm (z.s)Estimate: € 350 / 450 -
#659“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#464Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. bruto: 26,68 gEstimate: € 500 / 600