#327Een koppel van meerkleurig porselein. Gemerkt onderaan. Vermoedelijk Duitsland.
Un couple en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Probablement allemand.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 45 -
#695Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#386KaisariEen handgeknoopt Turks karpetje van katoen en zijde.
#5Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
#690Een mahoniehouten breimandje op drie poten.
#238Een Edison Standard Phonograph met slinger en hoorn en met drie bakelieten cilinders.
#329Drie coupes Val Saint-Lambert, waarvan één kleurloos met onderschaal en vergulde rand.
#147“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
#370Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100