#375Een 18 K geelgouden hanger bezet met een profiel van een dame in email.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un profil de dame en émail.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 30 / 50 -
#162Een paar zilveren kandelaars. Nederlandse keuren. Maker S.J.
Une paire de bougeoirs en argent. Poinçons hollandais. Orfèvre S.J.No longer availableDim. h: 37 cm 650 gEstimate: € 350 / 400 -
#74Lucien FrennetPeriod: 1999 - 1949“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945. Verfschade.
Cour intérieure. Huile sur panneau. Signée et datée 1945. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 32,5 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#272Altman“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
#539Een zwartgepatineerd smeedijzeren rek met zes houten legplanken.
Un support en fer forgé patiné noir avec six étagères en bois.No longer availableDim. 214 x 113 x 36 cmEstimate: € 200 / 400 -
#70Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met kleine briljantjes en robijnen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de petits brillants et rubis.No longer availableDim. 0,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
#593“De eeuwige denker”. Een gepatineerd bronzen beeld, geïnspireerd op de Denker van Rodin. Gesigneerd ‘Milo’. Op zwart marmeren sokkel.
Le Penseur éternel. Une statue en bronze patiné, inspirée du Penseur de Rodin. Signée 'Milo'. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#230Een 18 K roze gouden armband.
#283Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50