Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.

Un refroidisseur à vin en métal blanc avec poignées en corne.
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2408210654.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 40 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #159
    Henri Heyligers
    Period: 1877-1967

    “Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 x 73 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #126

    Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.

    Un meuble en pin composé de trois parties superposées
    No longer available
    Dim. 185 X 116 X 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #107
    Schmid, Switserland

    Een schouwpendule in de geest van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. In werkende staat.

    Une pendule dans l'esprit des Neuchâteloises. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #203

    Een paar opengewerkte zilveren mandjes. Nederlandse keuren. Tweede gehalte (833/1000). Datumletters G en I (1916 en 1918). Maker J.P.

    Une paire de paniers en argent ajouré. Poinçons hollandais. Deuxième titre (833/1000). Lettres de date G et I (1916 et 1918). Fabricant J.P.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm 307,90 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #379

    Een voorstelling van een bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    Bodhisattva assis sur un éléphant. Bronze massif patiné. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    “Danseresje van 14 jaar”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    Danseuse de 14 ans. Une statue en bronze à patine bicolore d'après une oeuvre d'Edgar Degas.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #217
    L. Browns

    “Lijnvissertje”. Beeld van zamak op marmeren sokkel. Recente geut, draagt een handtekening.

    Pêcheur à la ligne. Sculpture en zamac sur socle en marbre. Fonte récente, porte une signature.
    No longer available
    Dim. H. 61,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 358 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #53

    “De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.

    La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #4

    Een spiegeltje met vergulde, gebeeldhouwd houten lijst met rococomotief.

    Un petit miroir avec un cadre en bois sculpté doré avec un motif rococo.
    No longer available
    Dim. H. 63cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #589

    Een compositie in de geest van Cobra. Lithografie. E.A., draagt een handtekening.

    Composition dans le goût de Cobra. Une lithographie. E.A. et porte une signature.
    No longer available
    Dim. 65 X 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #695

    Een houten paraplu met twee wandelstokken.

    Un parapluie en bois avec deux cannes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More