Other lots in this auction
-
#597Een mannen- en een vrouwenhoofd van gebeeldhouwd Afrikaans ivoor.
Tête d'homme et de femme en ivoire africain sculpté.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#715Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#596Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes.
Deux tapis turcs en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 95 & 177 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Capodimonte“Jager” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt. Loop van geweer te restaureren.
Chasseur & Femme à la cruche. Deux statuettes en biscuit italien. Les deux marqués. Canon à restaurer.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#385Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale robijn van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt en forme de croix sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'un rubis central de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 600 / 700 -
#65Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,15 ct et de rubis d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 450 / 500 -
#592“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een antieke kerkstoel van gesculpteerd en zwartgelakt hout in gotische stijl.
Une chaise d'église antique en bois sculpté et laqué noir de style gothique.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50 / 70 -
#557Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Schmid, SwitserlandEen schouwpendule in de geest van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Une pendule dans l'esprit des Neuchâteloises. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#52Jan Van Os“Koe”. Een met aquarel gehoogde tekening op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Vache. Dessin à l'aquarelle rehaussé sur papier. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
Deux tapis d'Orient noués à la main.No longer availableDim. 146 x 102 & 255 x 65 cmEstimate: € 35 / 60

