Other lots in this auction
-
#462Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 85 / 110 -
#392“Chicago skyline”. Twee werkjes, resp. aquarel en gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
Chicago skyline. Deux oeuvres, respectivement aquarelle et technique mixte sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 18 x 12,5 & 36 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#499Pierre Alechinsky & Hugo Claus“L ‘oie Belge”. Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 148/150.
L'oie Belge. Une lithographie. Signée et numérotée 148/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 66 x 93 cmEstimate: € 750 / 800 -
#456Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
Fille avec chien. Une broche en or jaune 18 carats et porcelaine.No longer availableDim. bruto: 12,18 gEstimate: € 120 / 150 -
#448Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 4& cmEstimate: € 40 / 60 -
#521Peter TamPeriod: °1942“Vrouwen- en paardenhoofd”. Een uit een massief blok regenboomhout gesneden kunstwerk. Gesigneerd en met certificaat.
Tête de femme et de cheval. oeuvre d'art sculptée dans un bloc solide de bois d'arbre à pluie. Signée et avec certificat.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 4,63 gEstimate: € 150 / 200 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 300 / 350 -
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
Une paire de bougeoirs en bronze. Italie(?) vers 1600.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150

