Other lots in this auction
-
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 K sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 280 / 350 -
#696Een luchtertje van glas en koper met kristallen pendeloques, deels gekleurd en druiventrosjes voorstellend.
Un lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal, partiellement coloré et représentant des grappes de raisin.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#595Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#121Een fotokader met rand van gedreven Sterlingzilver met barokke motieven. Engelse keuren.
Un cadre photo avec un bord en argent sterling gaufré avec des motifs baroques. Poinçons anglais.No longer availableDim. 29 X 21 cmEstimate: € 140 / 160 -
#488“Wijze met kind”. Een groot beeld van meerkleurig Chinees porselein. Kleine beschadiging en bijwerking aan de basis.
Sage avec enfant. Une grande statue de porcelaine chinoise multicolore. Dommages mineurs et retouches à la base.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
Fille avec chien. Une broche en or jaune 18 carats et porcelaine.No longer availableDim. bruto: 12,18 gEstimate: € 120 / 150 -
#233Een lot bestaande uit een lage zilveren kaarsenhouder, een 800‰ zilveren lepel, een 833‰ theezeefje en een potje 830 samen 145 g. We voegen er een verzilverd kopje met schoteltje en een verzilverd montuur met hondje aan toe.
Un lot composé d'un bougeoir bas argent, d'une cuillère en argent 800‰, d'une passoire à thé 833‰ et d'un pot 830 ensemble 145 g. On rajoute une tasse en métal argenté avec soucoupe et une monture en métal argenté avec chien.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#96Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80 / 100 -
#51“L’Hallali”. Een beeldje van kunstbrons op rood marmeren sokkel. Werk van Henri Honoré Plé. Als lampje te monteren, schade aan het hand en opnieuw te patineren.
L'Hallali. Une statue en régule sur un socle en marbre rouge. Oeuvre d'Henri Honoré Plé. Peut être montée en lampe, dégât à la main et à repatiner.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 6,25 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de tourmaline d'un poids combiné de +- 6,25 ct.No longer availableDim. 8,47 gEstimate: € 1300 / 1400

