Other lots in this auction
-
#18Een schemerlampje gedragen door drie dansende vrouwen met een bloemenguirlande.
Une lampe de table portée par trois femmes dansantes avec une guirlande de fleurs.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Karel MoersPeriod: 1932 - 2016“De oude havenarbeider”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le vieux docker. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53“De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.
La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Corry AmmerlaanPeriod: °1947Een kleurloze glazen schotel met centraal een bronzen plaquette. Zonder signatuur.
Un plat en verre incolore avec une plaque en bronze au centre. Pas de signature.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#156Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een lage spiegel als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Un miroir bas en guise de dessus.No longer availableDim. 132,5 X 142 X 55,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#374“Bloeiende struik”. Een aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Boom”.
Arbuste à fleurs. Une aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#326Een telefoonmeubeltje met twee laden bovenaan, een uitschuifbaar schrijfblad en een lade onderaan.
Un petit meuble de téléphone avec deux tiroirs en haut, une surface d'écriture coulissante et un tiroir en bas.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#40Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 550 / 650 -
#41Derringer, PhiladelphiaEen klein vuursteenpistool.
Un petit pistolet à silex.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284J. Jansen“Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.
Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437Een Chinese bronzen tempelleeuw.
Un lion du temple en bronze chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45

