#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#700Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,70 ct. en druppelvormige rode koraal.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#513Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37Een oude messingen bel.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
Un masque en bois sculpté. Okuo, Niger.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 65 / 75