#568Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#510Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 350 / 450 -
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#638Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#593Een gesculpteerde wrattenzwijnentand. Eerste helft XXste eeuw.
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
#373Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une pendule oeil-de-boeuf, décoration d’incrustations et de nacre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 220