#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#517Een paar jardinières van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Europese jachtscènes in cartouches op blauwe fond.
Une paire de jardinières en porcelaine de Chine, décor polychromes de scènes de chasse européennes en cartouches sur fond bleu.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50 / 60 -
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
#158Een brede houten tuinbank.
#616Indo-HerizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#58Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
#725Een 18 karaats wit gouden broche bezet met parels en saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400 / 500 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
Un banc de jardin en bois à rafraîchir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 100 / 120