#243ChristofleEen driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.
Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Claude Barral“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage rouge". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Val Saint-LambertEen kristallen art deco vaas gemerkt VSL 1925 en genummerd 140/300.
Un vase Art Déco en cristal marqué VSL 1925 et numéroté 140/300.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 180 / 200 -
#494Louis ClessePeriod: 1889-1961“Le Vieux Tilleul à Boendael”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937. Achteraan getiteld.
« Le Vieux Tilleul à Boendael ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1937. Titré au dos.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608Een Chinese opiumpijp van been met gegraveerde decors en met koperen beslag.
#698Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#418Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
#417Staande clown van veelkleurig Murano glas.
#377Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Deux masques balinais en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#642“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#151Joseph d’Aste“Pastorale scène”. Een goudgepatineerd bronzen beeldengroep op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
Scène pastorale. Un groupe en bronze patiné or sur un socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1600 / 1800