Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.

Een wortelnoten Art-Decotafeltje met drie verstrengelde poten en één lade.

Une petite table Art Déco en bois de ronce à trois pieds emmêlés et un tiroir.
Dim. h: 72 cm
SKU: 2506190086.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #86
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #326

    Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.

    Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.

    Un petit fût à bière de la Brasserie Moortgat à Breendonk.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #908

    Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.

    Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #226

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #206

    Een berkenhouten slaapkamer, bestaande uit een grote garderobe, een bed met twee, aan de sponde bevestigde nachtkastjes, een kaptafel en een commode met drie laden.

    Une chambre à coucher en bouleau, comprenant une grande garde-robe, un lit à deux tables de nuits rattachées, une coiffeuse et une commode à trois tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #638

    Een Chinees buffet met twee deuren en drie laden en versierd met snijwerk op de flanken.

    Un buffet chinois à deux portes et trois tiroirs, décorations sculptés sur les côtés.
    No longer available
    Dim. b: 217 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #236

    Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.

    Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 180 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #266

    Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.

    Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.
    No longer available
    Dim. b: 127 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil et des chaises assortis style Louis XVI, revêtement de velours.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #602

    Een sobere roodgepatineerde houten kist.

    Un coffre en bois sobre à patine rouge.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #910

    Een voetbankje van kamelenleer en hout.

    Un repose-pied en cuir camel et bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #186

    Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.

    Une haute armoire à tiroirs sobre, à six tiroirs flanqués par deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #612

    Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #653

    Een tuinbankje in wit metaal. schade.

    Un banc de jardin en métal blanc. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.

    Une petite table à entretoise style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #673

    Een teakhouten tuinbank.

    Un banc de jardin en teak.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #599

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #647

    Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.

    Une table ronde en noyer. A rafraîchir.
    No longer available
    Dim. Ø: 93 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een verlengbare eettafel en een reeks van zes eikenhouten stoelen met imitatie kalfslederen bekleding.

    Une table à rallonges et une série de six chaises, revêtement en imitation cuir de veau.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #901

    Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.

    Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.
    No longer available
    Dim. b: 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #796

    Een metalen kapstok met vijf haken en twee bronzen paardenkoppen als bevestigingspunten.

    Un porte manteaux en métal à cinq crochets et deux têtes de chevaux comme points d’attaches.
    No longer available
    Dim. l: 117 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #624

    Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)

    Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #907

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #877
    h: 10 cm, b 20 cm

    Een pique-fleurs van blauw en wit Frans aardewerk. Gemerkt ‘A.K.’ onderaan.

    Un pique-fleurs en faïence française bleue et blanche. Marque ‘A.K.’ en dessous.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 35
  • #144
    Jules Desutter
    Period: 1895 - 1970

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 50
    Estimate: € 200 / 300
  • #894

    Vier diverse vaasjes met metaalopleg.

    Quatre vases différents avec métal.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #488

    Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.

    Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #345

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,86 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #825

    Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.

    Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #629

    Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.

    Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.
    No longer available
    Dim. 143 x 112 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    “Personages”. Twee composities in één lijst. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Deux compositions dans un encadrement. Techniques mixtes sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een Empire nachtkastje met een deurtje, een lade en een grijs marmeren blad. Opnieuw te behandelen.

    Une table de nuit à une porte, un tiroir et tablette en marbre gris. A restaurer.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #435
    Swatch Quartz

    Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.

    Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #792
    Ed. Van Goethem

    “Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #545
    Dinh Van

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,10 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More