#758Drie Russische zwaardbajonetten.
#858Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#435Swatch QuartzDrie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
#785Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#361Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#490Een 18 karaats geel gouden zakhorloge (kras op glas).
#726Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#322Constant PermekePeriod: 1886 - 1952“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#147Een bestek van 835‰ zilver met een Lodewijk XV-decor. In 4 etuis. Gewogen zonder messen.
Un couvert en argent 835‰ décor Louis XV. Quatre étuis. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 2680 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#164Tsuji“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 300 / 400