#758Drie Russische zwaardbajonetten.
#858Een oude Duitse bajonet. Gemerkt ‘Weyersberg-Kirchsbaum, Solingen’
#27Een vermoedelijk XVIIe eeuws vuursteenpistool, met messingen versieringen en gegraveerde motieven in het hout en op de loop. Schade aan het hout rond het mechanisme.
Un pistolet à platine à silex, probablement XVIIème siècle, décorations en laiton et motifs gravées dans le bois. Dégâts au bois autour du mécanisme.No longer availableEstimate: € 80 / 120
#183Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#197Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#431Een toiletstel van Limogesporselein.
#236Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#477Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
#9Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
#574“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100 / 160