Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuws Europees tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen.
Een XIXe eeuws Europees tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen.
Een XIXe eeuws Europees tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen.

Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
Dim. 343 x 503 cm
SKU: 2604220476.
Categories: Tapijt, XIXe eeuw.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #476
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #215

    Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.

    Service à moka en porcelaine du XIXe siècle à décor doré et polychrome, comprenant onze tasses, douze soucoupes, six assiettes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier et un bol. Différentes anses collées.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #73

    Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.

    Une paire de vases Médicis en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #615

    Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.

    Un coffre ancien en chêne, orné d'une façade sobrement sculptée et d'un tiroir en partie basse.
    No longer available
    Dim. 62 x 90 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #556

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 153 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 276 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
  • #493
    Kashan

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir de laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 398 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 318 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.

    Deux tapis tibétains en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #512
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 190 x 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 203 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 206 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

    Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. 83 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 387 x 269 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.

    Un tapis indien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 154 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #554

    Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.

    Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #487

    Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.

    Une sculpture moderne d'après l'oeuvre de Csaky.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #389
    M. Elsen

    “Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.

    "Personnages". Un dessin sur papier. Signé et daté 1902.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #646

    Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.

    Une paire de carafes en verre rouge, l'une à décor de raisins et l'autre d'une scène de chasse.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #87

    Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.

    Paire d'appliques murales moulées baroques.
    No longer available
    Dim. L. 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #225
    Maria Innocentia Hummel

    “Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.

    "Erster Schulgang (Madchen) & (Junge)". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum521 et Hum522.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #348

    Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.

    Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 16 x 45 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #411

    Een aardewerken beeldje afkomstig uit Ghana. XVIde eeuws.

    Une figurine en terre cuite du Ghana. XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #635

    Afghaans handgeknoopt tapijt.

    Tapis Afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 140x100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een 18 K geelgouden flexibele armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 8,59 ct. Een model van Roberto Demeglio.

    Un bracelet souple en or jaune 18 ct serti de diamants d'un poids total de +- 8,59 ct Un modèle de Roberto Demeglio.
    No longer available
    Dim. 13,95 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #351

    “Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    "Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378

    Een vintage metalen bureaulamp.

    Une lampe de bureau vintage en métal.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More