Similar lots by type
-
#613Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.
Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.
Sabre de cadette espagnole. Marque Toledo, Spain.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 90 / 110 -
#631Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120 / 200 -
#679Een lot replica’s van oude wapens bestaande uit een slagzwaard, een sabel, een dolk, een schild en een strijdbijl.
Lot de copies d’armes anciennes comprenant des sabres, une dague, une hache, un bouclier,No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#346HerizEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 200 / 250 -
#563Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#579Kees Van Bohemen“Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.
“Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#102LimogesEen siervaasje van meerkleurig porselein met gelobde hals en versierd met korenbloemen. Gesigneerd ‘Haviland’.
Vase décoratif en porcelaine polychrome au bord lobé et décoré de bleuets. Signé Haviland.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 28 / 34 -
#561Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#568Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#447Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à / 60 -
#271Twee bronzen XVIIIde eeuwse vijzels.
Deux mortiers en bronze. XVIIIe siècle.No longer availableDim. H 8 en 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#788Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.
Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#140Jaeger-LecoutreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.No longer availableDim. Bruto: 29,79 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#538Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van paradijsvogels en pioenrozen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux du paradis et de pivoines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 150

