#679
#648
Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.
#613
Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#631
Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120 / 200
#759
Een ijzeren degen. Een oude kopie van een rapier.
#447
Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 21 & 18 cmEstimate: € 4à / 60 -
#465
Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
#80
Een halssnoer met grijze barokparels en een zilveren slot.
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#612Hamadan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#507
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré des signes auspicieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#251
Een grote schijf gepetrifieerde boomstam.
Un grand morceau d’arbre pétrifié.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#458
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Clown en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#738
#390Lagerfeld factice
Vijf verschillende voorbeelden van flesjes parfum.
Cinq différentes factices de bouteilles de parfum.No longer availableEstimate: € 20 / 40