Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.

Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.

Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.
SKU: 2405160641.
Category: wapens.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #613

    Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.

    Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #648

    Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.

    Sabre de cadette espagnole. Marque Toledo, Spain.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #631

    Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.

    Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 104 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    Een lot replica’s van oude wapens bestaande uit een slagzwaard, een sabel, een dolk, een schild en een strijdbijl.

    Lot de copies d’armes anciennes comprenant des sabres, une dague, une hache, un bouclier,
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #346
    Heriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 340 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #563

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #579
    Kees Van Bohemen

    “Figuren”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 77/125 buiten de plaat.

    “Personnages”. Lithographie. Signée et numérotée 77/125 hors planche.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #102
    Limoges

    Een siervaasje van meerkleurig porselein met gelobde hals en versierd met korenbloemen. Gesigneerd ‘Haviland’.

    Vase décoratif en porcelaine polychrome au bord lobé et décoré de bleuets. Signé Haviland.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 28 / 34
  • #561

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de acht onsterfelijken in het gezelschap van mythologische dieren. Onderaan met Qianlong stempel. Omstreeks 1900.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome des huit immortels accompagnés d’animaux mythologiques. Marque référant à Qianlong sous la base. Vers 1900. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #159
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #568

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloesems. Eerste helft XXe eeuw.

    Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’arbres en fleurs. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #447

    Een Boeddhistische gebedsmolen van ivoor en been en een Krishna beeldje van gesculpteerd ivoor.

    Moulin de prière bouddhiste en ivoire et os, ainsi qu’une statuette de Krishna en ivoire sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 18 cm
    Estimate: € 4à / 60
  • #271

    Twee bronzen XVIIIde eeuwse vijzels.

    Deux mortiers en bronze. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H 8 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #788

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #140
    Jaeger-Lecoutre

    Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.

    Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.
    No longer available
    Dim. Bruto: 29,79 g
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #538

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van paradijsvogels en pioenrozen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux du paradis et de pivoines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More