Other lots in this auction
-
#97
Een paar meerkleurig porseleinen siervazen/ lampenvoeten met handgeschilderde bloemendecors in met goud omzoomde cartouches. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases décoratifs/pieds de lampe en porcelaine multicolore avec des décors floraux peints à la main dans des cartouches doublés d'or. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. H:37-42cmEstimate: € 140/180 -
#451
Een paar achthoekige dekselvazen van Chinees wit en blauw porselein met diverse figuren in het decor.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/240 -
#190
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#44Urbain GerloPeriod: 1897 - 1986
“Knotwilgen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Saules en pot". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40/50 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70/80 -
#571
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied libre et avec socle.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een bajonet in metalen schede.
Une baïonnette à fourreau métallique.No longer availableDim. L:54cmEstimate: € 70/80 -
#105
Een 18 K witgouden armband bezet met witten en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1000/1200 -
#360
Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.
Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.No longer availableDim. Ø 23 - 34Estimate: € 30/50 -
#247Val Saint-Lambert
Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/70 -
#291
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#644
“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Avancée dans la recherche écologique". Gravure rehaussée. Monogrammée et AP hors planche.No longer availableDim. 10 x 9,5 cmEstimate: € 40/60