#597
Een brede houten tuinbank.
#688
#673
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
Enseigne en tôle peinte en forme de brochet.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 180 / 220 -
#720
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
#140
#351Royal Doulton
Sept gobelets de commémoration en faïence anglaise concernant la famille royale. Ainsi que trois tasses diverses concernant le jubilé de Queen Victoria.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572
#398
Twee oude fototoestellen in lederen etui.
#257Delvaux
Een zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#484
“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
#231Rik SauterPeriod: 1885 - 1952
“Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.No longer availableDim. h: 44 + 11 cmEstimate: € 300 / 400