#492Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Marine”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Marine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een gebeeldhouwd notenhouten tweedeurs garderobe in Lodewijk XV-stijl.
Garde-robe à deux portes en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#479Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 120 -
#54“Ballerina”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Ballerine”. Encre sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een paar XIXe eeuwse aquarellen als origineel voor modeprenten. Gesigneerd onder de passe-partout.
Paire d’aquarelles du XIXe siècle. Des projets pour des planches de mode. Signées en dessous du passe-partout.No longer availableDim. 27 x 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#62A. Koekkoek“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Marinus de JongerePeriod: 1912 - 1978“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#436Een houten serveerwagentje met glazen blad.
Charrette de service en bois à tablette en verre.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28Limoges, FranceEen lot meerkleurig Limogesporselein, bestaande uit een langwerpige schotel, een kopje op schoteltje, een hoornvaasje en een dekselvaas met Imari-decor.
Lot de porcelaines de Limoges polychromes comprenant un plat allongé, une tasse et soucoupe, un vase cornet et un vase couvert à décor Imari.No longer availableDim. h: 35 & l: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153Een gotische Corpus Christi van ivoor. Manco’s.
Jardinière art nouveau en faïence polychrome belge. Sur piédestal.No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 100 / 150