Similar lots by type
-
#698
Twee verschillende XIXe eeuwse tschako’s van de Koninklijke Militaire School.
Deux shakos différents de l’école militaire. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#807Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
Portefeuille en cuir brun. Ed. en collaboration avec ASLK-Fortis.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#762
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#688
Een XIXe eeuwse Belgische officierstschako.
Shako d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#741
Een lot van tien antieke riemen met koperen gespen van het Belgisch leger. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix ceintures anciennes aux boucles en cuivre de l’armée belge. La majorité XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#662
Een XIXe eeuwse tschako van een arts van de Belgische burgerwacht.
Shako d’un médecin de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#644
Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#636
Een uniform met tschako van het derde regiment jagers te voet.
Uniforme avec shako du troisième régiment chasseurs à pied.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#663
Een uniform van het tweede regiment Wielrijders. 1954. Bijgevoegd twee uitgaven ivm met de Karabiniers - Wielrijders en een Nederlandstalige en Franstalige uitgave mbt. de Zwarte Duivels.
Uniforme de deuxième régiment des Cyclistes, 1954. Nous ajoutons deux éditions concernant les carabiniers-cyclistes et une édition en Néerlandais et en Français concernant les Diables Noirs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#664
Een officierstschako van de Belgische genie. Omstreeks 1870.
Shako d’officier de la génie belge. Vers 1870.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#753
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische artillerie en Militaire Politie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de l’artillerie belge et de la police militaire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#647
Een XIXe eeuws uniform van de Belgische Militaire Politie.
Uniforme de la police militaire belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#801Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
Pochette en vachette noir. Dans le sac à porter.No longer availableEstimate: € 140/200 -
#757
Een groot en gevarieerd lot antieke militaire epauletten, linten, enz.
Grand lot varié d’épaulettes, de rubans militaires etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#669
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#649
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#733
Twee antieke lederen patroontasjes aan riem met insignes van de Belgische karabiniers. Eén bevestigingsriempje gelost.
Deux gibernes en cuir et leur ceinture aux insignes des carabiniers belges. Une attache détachée.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#654
Een laat XIXe eeuwse tschako van de Belgische jagers-verkenners. Zeer goede staat.
Shako des chasseurs-éclaireurs belges. Fin XIXe siècle, très bon état.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#653
Een uniformvest van de Belgische burgerwacht (?)
Veste d’uniforme de la garde civique belge (?)No longer availableEstimate: € 70/120 -
#723
Twee antieke lederen patroontasjes/gibernes aan riem met insignes van de Belgische medische compagnie.
Deux gibernes en cuir et la ceinture aux insignes de la compagnie médicale belge.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#419
Een handgeknoopt wollen kleed, versierd met schelpjes. Enkele beschadigingen.
Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.No longer availableDim. 365 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met bolletjes van koraal.
Chaîne en or jaune 18 K, sertie de petites boules de corail.No longer availableDim. 13,63 gEstimate: € 300/400 -
#532
Een luitenantstschako van de Belgische infanterie, 1914.
Shako de lieutenant de l’infanterie belge, 1914.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#376
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 156 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#282V. Aerts
“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#646Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#703Guérin
Een steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 550/650 -
#760
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance accompagnée de quatre chaises dans le même style.No longer availableDim. 73 x 118 x 82 cmEstimate: € 100/150 -
#62A. Koekkoek
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#61
Een ovale houten wandklok met een eglomisé-wijzerplaat. Met gewichten.
Pendule murale ovale en bois au cadran en églomisé. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 50/80 -
#349
Een lot van 23 antieke wijnglazen.
Lot de 23 verres à vin anciens.No longer availableEstimate: € 40/60