Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.

Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.

Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.
Dim. h: 24 cm
SKU: 2906210651.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #664

    Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.

    Une paire de poissons en verre de Murano coloré.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    “Kittens in een nestje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd onder dekader ‘E. Faiet’.

    Chatons dans un nid. Huile sur panneau. Signée sous le cadre 'E. Faiet'.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #652

    Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.

    Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #387

    Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.

    Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5, 8 & 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #22

    “Koppel”. Een groep van monochroom biscuit.

    Couple. Un groupe de biscuit monochrome.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #623

    Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.

    Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #550

    Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.

    Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.

    Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 75 x 65 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #422

    “Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.

    Composition abstraite. Technique mixte sur papier. Fenêtre endommagée.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Drie oude glazen kruidenierspotten.

    Trois vieux pots d'épicerie en verre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    “Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #347

    Een lot van zeven chromo-albums van Chocolade Jacques. Op enkele prentjes na compleet.

    Un lot de sept albums chromo de Chocolate Jacques. Complet sauf quelques tirages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More