#107Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240 / 360 -
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#465Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
#188Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)No longer availableDim. 234 x 163 x 72 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#5Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met rode steen.
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#385Capodimonte“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Le maréchal-ferrant. Un groupe de biscuits italiens sur un socle en porcelaine. Marqué et signé 'M. Lozy'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
#356KartellEen kunststof krukje, model ‘Prince Aha’ naar ontwerp van Philippe Starck. Gemerkt.
Un tabouret en plastique, modèle 'Prince Aha' dessiné par Philippe Starck. Marqué.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80