#170Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un rubis central de +- 2 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#694Een ovaal houten wandklokje met geëmailleerde witte wijzerplaat en messingen werk. Met gewichten en slinger. Enige slijtage aan de beschildering e.d.
Une horloge murale ovale en bois avec cadran émaillé blanc et travail en laiton. Avec poids et pendule. Quelques usures à la peinture, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#477Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor de fous multicolores sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#472“Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
#456Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.
Un salon trois pièces de style Louis XV en noyer sculpté, composé de deux fauteuils et d'un canapé. Nous ajoutons un petit table de salon.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#5Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met rode steen.
#53HochlerEen cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.
#576Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#686Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
Un vieux distributeur automatique de café 'Tire-vite'. (sans clé).No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 140