Other lots in this auction
-
#416Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
Un meuble ancien avec pot de chambre. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#99Hendrik Vader“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux de pêche sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#694Een ovaal houten wandklokje met geëmailleerde witte wijzerplaat en messingen werk. Met gewichten en slinger. Enige slijtage aan de beschildering e.d.
Une horloge murale ovale en bois avec cadran émaillé blanc et travail en laiton. Avec poids et pendule. Quelques usures à la peinture, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#565Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 180 -
#235Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 280 / 350 -
#633“Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.
Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#381Willy Boller. “Hokusaï, un Maître de l’Estampe Japonaise”. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Genummerd 7073/11000. 86 afbeeldingen kleur en zwart-wit.
Willy Boller. Hokusaï un maître de l’estampe japonaise. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Numéroté 7073/11000. 86 illustrations en couleurs et en noir et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#3Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#346Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Un plateau en acajou sur pied rabattable.No longer availableDim. 76 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1336 g.No longer availableEstimate: € 120 / 200

