Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.

Une horloge à colonnes du XIXe siècle en marbre et albâtre. Avec balancier et clé. Quelques dégâts mineurs.
Dim. h: 40 cm
SKU: 2809210148.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #53
    Hochler

    Een cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.

    Une pendule de cartel dans un coffret en bois à décor de fleurs peintes à la main dans le goût des Neuchâteloises. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Loys Potet

    “Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #153
    Delvaux

    “Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.

    “Mousson”. Sac à main en cuir marron foncé, grand modèle.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #188

    Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.

    Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)
    No longer available
    Dim. 234 x 163 x 72 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #261

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.

    Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Vijf boeken. “Storia dell’architectura”. Electa Editrice 1978 (3 delen). Allessandra Mottola Molfino. “L’Arte della Porcellana in Italia”. Bramante Editrice 1977 (2 delen)

    Cinq livres. Storia dell'architectura. Electa Editrice 1978 (3 vol.). Alessandra Mottola Molfino. L'Arte della Porcellana in Italia. Bramante Editrice 1977 (2 vol)
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000

    Une corbeille à pain et un bol à sauce en argent de style Louis XV. Marques de Wolfers 800/1000.
    No longer available
    Dim. 652 g 14 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #290

    Twee verschillende 18 K geelgouden broches bezet met fijne pareltjes. Twee pareltjes ontbreken.

    Deux broches différentes en or jaune 18 carats serties de perles fines. Il manque deux perles.
    No longer available
    Dim. 6,39 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #397

    Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.

    Deux loupes différentes, dont une avec un manche en corne de bélier.
    No longer available
    Dim. l: 26,5 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #56

    Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.

    Une table basse avec plateau accolade et entretoise en cannage.
    No longer available
    Dim. 80 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #678

    Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.

    Un mortier et un pilon en porcelaine d'apothicaire blanche avec manche en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #28
    Julius Dressler, Austria

    Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.

    Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More