#254Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.
#4Een antieke spiegel in vergulde lijst.
#99Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120
#492“Abstract stilleven met kruiken.” Olieverf op paneel.
"Nature morte abstraite aux pichets." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 43 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#628CorolleDrie diverse poppen met kunststof hoofden. Een op staander.
#57“Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#129Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922“Stilleven met fruit”. Oieverf op doek. Gesigneerd.
#391Bordje van Chinees blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine bleu et blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø é” CMEstimate: € 35 / 45 -
#219A.C.FEen siervaas van porselein. ‘Decor de Sèvres, fait à la main.’ Gemerkt op de voet en op de vaas.
Un vase décoratif en porcelaine. « Décor de Sèvres, fait à la main. Marqué sur le pied et sur le vase.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#591Een verguld zamakken pendule, getooid met een man. Onder glazen stolp (gebarsten).
#484Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage en gemengde techniek met personages”. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#306Een XVIIIe eeuwse gietijzeren kolenbak. Met schep.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue avec diverses figures dans le décor.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200 / 240