#267Fischer, BudapestEen aardewerken sierjardinière met meerkleurige en vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décors multicolores et dorés. Marquée en bas.No longer availableDim. 15 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 650 / 700 -
#424KuniyoshiEen Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
#36Een rond notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad onder glas.
Une table d'appoint ronde en noyer avec une tablette en placage sous verre.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 55 cmEstimate: € 35 / 45 -
#231“Man met hoed”. Een bronzen beeldje op marmeren sokkel.
"L'homme au chapeau". Une statue en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#94Ethel Horne“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
#337Een paar massieve messingen vijzels.
Une paire de mortiers en laiton massif.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een lot van drie bajonetten , waarbij één Franse, eind XIXe eeuw en één recente, vermoedelijk Oost-Europa.
Lot de trois baïonnettes, une française, fin XIXe siècle et une récente, vraisemblablement Europe de l'Est.No longer availableDim. L:38-52cmEstimate: € 70 / 80 -
#567“Moeder Gods Kazanskaja”. Russische icoon. XIXde eeuw.
#78Een gebeeldhouwd eikenhouten Christushoofd.
#128Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200