Other lots in this auction
-
#155
Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 36,92 gEstimate: € 1900/2000 -
#151
Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500/6000 -
#16
Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
Une jardinière en faïence blanche sur socle.No longer availableDim. h: 53 + 19 cmEstimate: € 36/50 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
“Sensualité du sensible”. Une lithographie. Signée, datée '88 et numérotée 'Hors Commerce XXII/XXX à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 24 cmEstimate: € 150/200 -
#433
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral noir et blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 300/340 -
#250
Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600/3800 -
#65
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille marquise d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200/1300 -
#517
“Vrouw met bloemen”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.
Femme aux fleurs. Figurine en ivoire finement sculpté et polychrome sur socle en bois. Chine, milieu du 20e siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 460/500 -
#608
Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux à fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25/35 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005
“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60/100 -
#671
Een paar koperen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#567Davidoff
Een houten humidor.
Une cave en bois.No longer availableDim. 14 x 27 x 19 cmEstimate: € 130/150