#669Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
#373Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
Une tirelire de mission en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#322Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#505Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#470Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
#528Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#468Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80 / 100