#491Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Un grand vase cloisonné sur cuivre à décor de personnages et le couvercle orné d'un Hotei.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230 / 280 -
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
#527“Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
“Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
Nature morte à la pomme et au verre à vin. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#677Een met leder beklede reistas voor twee flessen.
#108Pierre le FaguaysPeriod: 1892 - 1962“Danseres met cimbalen”. Een art deco beeldje van kunstbrons op marmeren voetstuk. Gesigneerd.
Danseuse aux cymbales. Une statuette Art Déco en bronze sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#604Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw met zonnebril”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Firenze, 1978.
Femme aux lunettes de soleil. Huile sur toile. Signée et datée Firenze, 1978.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#588“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
#95Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#30Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#600Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
Une vieille balance médicale en métal peint en blanc.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 80 / 120