Similar lots by type
-
#465Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#321Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#66Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#156Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#166Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#46Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50 / 70 -
#445Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#261Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availableDim. H: 14-19 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#239Bogaert“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village français". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#647Een designvaas van oranjerood kristal.
Un vase design en cristal rouge orangé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#632Louis Toffoli“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#575Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#482“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60 -
#190Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,65 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#300Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljantjes en een saffier en robijn cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux brillants et d'un cabochon saphir et rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 600 / 650 -
#25Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 400 / 450 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 200

