Similar lots by type
-
#1Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Un hibou en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 90 / 110 -
#481Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages sur fond de motifs végétaux.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#271Val Saint-LambertEen grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.No longer availableDim. Ø: 21 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#670Darius en CymaEen lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#492Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.No longer availableDim. 130 x 42 cmEstimate: € 45 / 65 -
#71Een opgezette fazant.
Un faisan empaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#48HUGA, AmsterdamEen houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.No longer availableDim. h: 26 cm -
#42“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
"Pastorale". Une miniature peinte à la main d'après Boucher.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239“Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Route à côté d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#125“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
"Poisson". Une sculpture en pierre bleue.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#237“Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.
"Femme avec deux lévriers". Garniture de cheminée art déco en régule sur socle en onyx.No longer availableDim. 74,5 x 14 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#7“Vrouw met bloemen”. Een meerkleurig aardewerken beeldje. Oostenrijks werk. Omstreeks 1900.
"Femme aux fleurs". Une figurine en terre cuite multicolore. Travail autrichien. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Portrait de dames." Gouache sur papier. Signée illisiblement.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#350Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
Cinq colliers différents sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30 / 50



