#440Rosskopf & Cie.Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#330Een paar wit gouden oorbellen.
#392Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#91“Waterdraagster”. Een bronzen beeld. (kruik ontbreekt).
#418Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#232E. Coates“Uitgestrekt landschap met vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1865 (?).
#508Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct et de deux rubis ayant un poids total de ca 0,50 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#12“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.
“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#620Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#600Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250