#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#330Een paar wit gouden oorbellen.
#440Rosskopf & Cie.Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60
#547Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Deux groupes en ivoire sculpté. Travail japonais, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18,5 & 19,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#318Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#597Een brede houten tuinbank.
#548Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.
#433“Man met bloementuil” & “Vrouw met vinger aan de mond”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein.
#107“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
“La dentellière”. Statuette en bois sculpté à visage en os.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450