Similar lots by type
-
#440Rosskopf & Cie.Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#460Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Deux montres de gousset. “Montre Chemin-de-Fer” avec décor gravé. L’une marquée A.Rosskopf & Cie, l’autre F.E. Rosskopf. Avec châtelaines.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#330Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#366Een mahoniehouten armstoel met een lier in de rug.
Fauteuil en acajou, dossier orné d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#78Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
Trois cages à draperies en bois patiné et zinc.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#389“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500 / 600 -
#323Een fluwelen voorhang met acanthusmotieven en de onderkant versierd met kwastjes.
Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.No longer availableDim. 422 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#269Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 500 / 600 -
#791Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#42Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.
Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.No longer availableDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#428Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
Deux cruches à huile en grès dont une à glaçure brune, l’autre grise décorée d’un paon.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Jef De Coninck“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
“Vlassenbroek”. Trois études en encre sur papier. Les trois signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 30 / 40



