#474A. Regnier“La Madonna di Melazzano”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd ‘82 en genummerd op 2 exemplaren buiten de plaat.
“La Madonna di Melazzano”. Litho en couleurs. Signée et datée ‘82 et numérotée sur deux exemplaires hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 50 / 100 -
#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#297Capodimonte“Koppel”. Een beeld van polychroom biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
“Couple”. Statuette en biscuit polychrome d’après un projet de Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en een centrale briljant van +- 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,57 ct. Et un diamant central de + - 0,90 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#624Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische burgerwacht.
Shako d’officier de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#625Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en 12 amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants avec un poids combiné de + - 0,30 ct. Et 12 améthystes avec un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#268Drie diverse schotels van plateelwerk, één met een drakenmotief, één met een haarscheur. Onderaan gemerkt.
Trois plats divers en céramique, l’un à motif de dragons, un présentant un cheveu. Marques au verso.No longer availableDim. Ø 39, 30,5 & 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#409Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120