Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#397Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.
Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#181Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 450 / 600 -
#543Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#782Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
Table de salon carrée en marbre sur quatre pieds.No longer availableDim. 32 x 110 x 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#526BidjarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 209 cmEstimate: € 120 / 200 -
#487Een vitrine-automaat in de vorm van een trompetspelende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.
Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 220 -
#561Een grote gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een adelaar op een pad. Gesigneerd onderaan.
Grand netsuké en ivoire sculpté en forme d’aigle sur un crapaud. Signé.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150 / 170 -
#439Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#205Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#91Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.
Pendule à colonnes Napoléon III en poirier noirci et marqueterie avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120

