Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#70Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants avec un poids combiné de + - 0,36 ct. Et deux rubis avec un poids combiné de + - 2,14 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 600 / 800 -
#696Een reeks van tien eikenhouten stoelen met lederen zit en rug, waarbij één armstoel.
Suite de dix chaises en chêne à siège et dossier en cuir dont une avec accoudoirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#771Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#717Raphael De BuckPeriod: 1902 - 1986“Terrasscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signature.No longer availableDim. 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#146Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.
Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 500 / 600 -
#166Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#706Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Val St. LambertEen geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.
Trois salières en argent dont deux avec intérieurs en verre.No longer availableDim. 96,41 gEstimate: € 40 / 50 -
#535Een 18 karaats geel gouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec des initiales.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 220 / 300 -
#539Een vilten kepie van een onderofficier van de Belgische burgerwacht, model 1899.
Képi en feutre d’un sous-officier civil belge, modèle 1899.No longer availableEstimate: € 60 / 100

