#56Een paar kinderstoeltjes met tafeltje.
Paire de chaise d’enfant et une petite table.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 K, sertie de deux brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct et d’une émeraude de +- 2,50 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#478Een kleine coupe van Japans porselein met bronzen monturen. Omstreeks 1910.
#463Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90 -
#181Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 450 / 600 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van +- 2 ct.
#569Een tschako van een jager -vrijwilliger van de Belgische burgerwacht. Periode 1867 - 1896.
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#505Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#706Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200