Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Sélection

Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.

Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.
SKU: 2909200525.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #538

    Twee Yenyen-vorm vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors.

    Deux vases de forme Yenyen en porcelaine de Chine à décors polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 36 & 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #274

    Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.

    Miroir en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 135 x 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 76 x 48 cm
    Estimate: € 750 / 900
  • #789

    Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.

    Miroir Edwardian incrusté d’un trait de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 169 x 101 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #704
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #531

    Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.

    Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.
    No longer available
    Dim. 57,5 x 32,5 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #426

    Een bijzetmeubeltje met één lade.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #292

    Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.

    Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #166

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #142
    Médard II Tytgat
    Period: 1916 - 1997

    “Zicht op Damme”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Vue sur Damme”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #690

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen één bezet met een bolletje en één bezet met een parel.

    Deux boucles d'oreilles différentes en or jaune 18 carats, l'une sertie d'une boule et l'autre sertie d'une perle.
    No longer available
    Dim. 1,68 g
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More