Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Sélection

Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.

Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.
SKU: 2909200525.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #258

    Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.

    Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #181

    Een paar cassolettes van rood marmer, versierd met zwanenhalzen en op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de cassolettes en marbre rouge décorées de col de cygnes et sur piédouches en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #543

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille rose-decors van vrouwen en vogels en pioenen in cartouches.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine avec décor famille rose de femmes, d’oiseaux et de pivoines dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #782

    Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.

    Table de salon carrée en marbre sur quatre pieds.
    No longer available
    Dim. 32 x 110 x 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 298 x 209 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #487

    Een vitrine-automaat in de vorm van een trompetspelende clown. Vermoedelijk Duitsland, omstreeks 1970.

    Automate de vitrine en forme de clown jouant la trompette. Probablement Allemagne vers 1970.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #561

    Een grote gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een adelaar op een pad. Gesigneerd onderaan.

    Grand netsuké en ivoire sculpté en forme d’aigle sur un crapaud. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #439

    Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Miroir de majordome à cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.

    Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.
    No longer available
    Dim. 10,15 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #91

    Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.

    Pendule à colonnes Napoléon III en poirier noirci et marqueterie avec montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #659

    Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.

    Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More