#213“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700 / 1800 -
#43Een grote en een kleine messingen huls met gegraveerde decors. 1917 & 1918.
#462“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#4Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
#612Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
#110Een 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,14 ct.
Boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,14 ct.No longer availableDim. 8,10 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#766Een groen marmeren zuiltje.
Colonnette en marbre vert.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40 / 50