#615Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een topaas van +- 7 ct.
#457Een verzilverd metalen ruyi met beeltenissen van Boeddha.
Ruyi en métal argenté représentant le Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437GoebelEen kerststalletje van meerkleurig porselein, met Heilige familie, os, ezel, twee schaapjes en een engeltje. Ontwerp van M. I. Hummel. We voegen er een anders gemerkt engeltje aan toe.
Crèche de Noël en porcelaine polychrome comprenant la Sainte Famille, le boeuf, l’âne, deux moutons et un angelot. Création de M.I. Hummel. Nous ajoutons un angelot d’un autre marque.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 60 -
#824P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968“Stilleven met witte rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#515Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een tanzaniet van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et une tanzanite de + - 1 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 700 / 800 -
#320Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een grijze diamant van +- 1,11 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,22 ct. Et un diamant gris de + - 1,11 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 900 / 1000 -
Commode tombeau en bois de placage ouvrant à deux tiroirs bombés et à tablette en marbre. D’après les exemples de l’époque Louis XV.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 300 / 400