Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#712Frans Van Genesen“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord df’une fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633Een uniform van de Artillerie van de Belgische burgerwacht.
Uniforme de l’artillerie de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#246Een gefineerde violontafel, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table violon en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 350 / 400 -
#262Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.
Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#265Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec clé.No longer availableDim. 25,79 gEstimate: € 400 / 500 -
#517“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#621“Lopende panter”. Een bronzen beeld met donker patina. Op arduinen sokkel.
“Panthère marchant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#314Stokman, ParisEen XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op houten voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en bois.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 120 / 200 -
#63Een lot van 51 Delftse tegels.
Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.No longer availableDim. 13 x 13 & 15 x 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#208Delvaux, BruxellesEen aktetas in bordeaux leder. Zeer lichte gebruikssporen. In originele doos.
Serviette en cuir bordeaux. Très légères traces d’usage. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 400 / 500 -
#706Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
Petite commode Louis XV bombée ouvrant à tris tiroir et avec tablette en marbre. Décoré de marqueterie fleurie. Usures.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#328Een druiventros van roze amethist.
Grappe à raisins en améthyste rose.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60

