Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#676Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#831Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#299Leon Ost“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Vue de la côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘99.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Val St. LambertEen geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620Een zilveren ring en ketting met hanger.
Bague en argent et chaîne au pendentif.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#370SuizoEen 18 karaats geel gouden dameshorloge en een horlogekastje.
Montre de dame en or jaune 18 K et une caisson à montre.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#755Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587“Man met papegaaien, een uil, een aapje en een slang”. Een Weens groepje van gepolychromeerd brons.
“Homme aux perroquets, hibou, singe et serpent”. Groupe viennois en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 450 / 550 -
#735Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#359Glasservies van kleurloos geslepen kristal, model Val St-Lambert, zonder merken.
Service à verres en cristal taillé incolore, modèle Val Saint-Lambert mais sans marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#826Een jardinière van meerkleurig porselein. in de vorm van een coupe met bloemen, gedragen door twee engelen. Achteraan gemerkt ‘R.B’.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de coupe fleurie portée par deux angelots. Marque au verso R.B.No longer availableEstimate: € 130 / 180

