Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#62A. Koekkoek“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#713Een opengewerkt siervaasje van oranje- en witgepatineerd aardewerk.
Vase ajouré en faïence orange et blanche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#374Een vlaggenstok met speervormige punt. We voegen er een tweede punt aan toe.
Hampe pointue. Nous ajoutons une deuxième pointe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#47Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een fruitschaal, een rechthoekige schotel, twee siervaasjes, twee ovalen schoteltjes, twee kometjes, twee theezeefjes met onderleggertjes en een asbakje, twee etuis met dessertmessen en -vorkjes en een suikertang.
Lot de métal argenté comprenant une coupe à fruits, un plat rectangulaire, deux vases décoratifs, deux plats ovales, deux bols, deux passoires à thé avec soucoupes, un cendrier, deux étuis aux couteaux et fourchettes à dessert et une pince à sucre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#94“Zeventiende eeuws landschap met boerderijen”. Olieverf op paneel.
“Paysage du XVIIe siècle avec fermes”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 14,5 x 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#376Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 156 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#416Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#765Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#282V. Aerts“Parkzicht”. Aquarel op papier.
“Vue de parc”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
Paire d’assiettes à l’éventail au bord jaune. Marque de De Clauw.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#10Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#356Een kleine ééndeurs vitrine.
Petite vitrine à une porte.No longer availableDim. 70 x 53 x 25 cmEstimate: € 40 / 60

