Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#584Paul Delvaux“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Twee kristallen karaffen met geslepen stoppen en gegraveerd motief.
Deux carafes en cristal incolore aux bouchons taillés et aux motifs gravés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#46Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#345Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,96 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 1,96 ct.No longer availableDim. 8,04 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#319Marieke De Ridder“Lentebloesems”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Feuillettes du printemps”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Drie verschillende parelhalssnoeren met zilveren slot waarvan één te herstellen.
Trois colliers de perles différents avec fermoir en argent, dont l'un peut être restauré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#73Val Saint LambertEen bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#705Een 18 karaats geel gouden ring bezet met 10 saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de 10 saphirs d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 5,28 gEstimate: € 500 / 700 -
#188Comblain, Liège/Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240 / 360 -
#198ChatelleraultEen percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#527Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een fabeldier.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un animal fabuleux.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 180 -
#472Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005“Marktzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de marché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 100 / 120

