Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Sélection

Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.

Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.
SKU: 2909200525.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #484
    Cornelis

    “Jonge vrouwen”. Olieverf op paneel Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    “Jeunes femmes”. Huile sur papier. Signé et daté ‘64.
    No longer available
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.

    Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #376

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 156 x 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #36

    Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.

    Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #111
    New Land Pattern

    Een Engels pistool, Model 1802, productie 1810 en aangepast voor de cavalerie in 1840.

    Pistolet anglais modèle 1802, production 1810 et ajusté pour la cavalerie en 1840.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #50

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hartvormige hanger.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de cœur.
    No longer available
    Dim. 7,78 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #834

    Een staande lamp van onyx en messing.

    Lampadaire en onyx et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #13
    Lalique France

    “Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.

    “Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #265

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.

    Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec clé.
    No longer available
    Dim. 25,79 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #452

    “Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan Schreyer.

    “Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammée. Attribution à Schreyer au verso.
    No longer available
    Dim. 36 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #421

    Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.

    Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More