Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#397Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#827Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#232Felix Eyskens“Bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Een fijn gesculpteerde Christus. XVIIIe eeuw, met kader uit de tijd.
Corpus Christi finement sculpté. XVIIIe siècle avec cadre d’époque.No longer availableDim. 30 x 22 cm (corpus)Estimate: € 120 / 200 -
#58Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140 / 150 -
#685Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp en één briljant met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taille ancienne et d'un brillant d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350 / 450 -
#668Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#676Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101Een gesculpteerde vrouwenbuste van albast en marmer.
Buste de jeune femme en albâtre et marbre sculpté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#178Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200 / 300 -
#377Een olielamp van meerkleurig aardewerk van Rouen met gesatineerde kap. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à huile en faïence polychrome de Rouen avec abat-jour satiné. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#541Een fijn gesculpteerd ivoren paardje met een uittrekbaar en oprolbaar lintmetertje.
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150 / 180

