#592G. Corneille“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#263Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Foulard en soie.No longer availableDim. 81 x 86 cmEstimate: € 140 / 160 -
#476TabrizEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#51Een kleine bronzen jongensbuste op een voetstuk van rood marmer.
Buste de garçon en bronze sur base en marbre rouge.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 45 / 60 -
#62A. Koekkoek“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#280Omega Genève AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge zonder polsband.
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale citrine van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et une citrine centrale de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,70 gEstimate: € 950 / 1200