#352Een reeks van zes lage glaasjes en zes fluitglazen van rood glas met verguld decor.
Suite de six verres bas et six flûtes en verre rouge à décor doré.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#279Herman Grieten“Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#313Giorgio ArmaniEen zwarte lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#163Driedelig theeservies van verzilverd metaal.
#592G. Corneille“L’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
“L’Oiseau du paradis”. Litho. Signée, numérotée 34/200 et datée ‘99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#627Een XIXe eeuws uniform van een Belgische stafbrevethouder.
Uniforme d’un breveté de l’état-major. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#76Een gebeeldhouwd notenhouten salontafel in barokke stijl. Met glazen blad.
Table de salon en noyer sculpté de style baroque. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 105 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 63,90 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#569Een tschako van een jager -vrijwilliger van de Belgische burgerwacht. Periode 1867 - 1896.
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100 / 180