#661Zeefdruk op doek naar Collignon.
#26Een kinderstoel in de vorm van een wheelbackchair.
Chaise d’enfant en forme d’une wheelback chair.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#241Louis LeloupEen vaas van blauw gesatineerd glaspasta met handgeschilderd decor. Onderaan gemerkt en gedateerd 2003.
Vase en pâte de verre bleue satinée à décor peint à la main. Marque sous la base et daté 2003.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 220 / 240 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#416Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#470Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 1,18 gEstimate: € 180 / 250 -
#522Ruhi“Nettenboeters”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1957. Turkse school.
“Fileurs”. Huile sur carton. Signé et daté 1957. Ecole turque.No longer availableDim. 53 x 59 cmEstimate: € 200 / 250 -
Bonnet à poil taupe de l’artillerie belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 220