Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.
Sélection

Een zakhorloge in 18 karaats geelgouden kast, achteraan met gegraveerd decor van een paard. Dekglaasje manco.

Montre de gousset en or jaune 18 k, décor gravé d’un cheval. Verre manque.
SKU: 2909200525.
Categories: Goud, Uurwerk.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #525
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #425

    Een paar wit gouden oorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #98

    “Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.

    “Trois pères d’église”. Icône de voyage en laiton avec émail bleu.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482
    Herman Geluyckens
    Period: °1949

    “Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #443
    Jos Wils
    Period: Borgerhout, 1909 - 1989

    “Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    “Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.
    No longer available
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale citrine van +- 3 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et une citrine centrale de + - 3 ct.
    No longer available
    Dim. 13,70 g
    Estimate: € 950 / 1200
  • #459
    Bob Torep

    “Frits en Friede op Le Père Lachaise”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Frits et Friede sur le Père Lachaise”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Een lot oude soldatenboekjes, mobilisatieboekjes, enz.

    Lot de livres de soldats anciens, des livrets de mobilisation etc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    Chatellerault

    Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.

    Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #412

    Twee poppen met Belgisch militair uniform.

    Deux poupées aux uniformes belges.
    No longer available
    Dim. h: 45 & 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #671
    Linhof Synchro-Compur Technika

    Professionele vlakfilmcamera met toebehoren in bijpassende koffer en met statief.

    Caméra technique professionnelle avec accessoires dans un coffre d’origine et avec statif.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #244

    Een brede verguld messingen wandconsole met roze marmeren blad en spiegel in drie delen: 130 x 125 cm.

    Console rococo doré à tablette en marbre rose et miroirs à trois ventaux.
    No longer available
    Dim. 85 x 165 x 35 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #555

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More