Other lots in this auction
-
#74Meewis“Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
”Groenplaats 1980” & “Lijnwaadmarkt 1980”. Deux huiles sur toiles. Signées.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#408KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Pastoor en misdienaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Curé et acolyte”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 89 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#401KaiserEen lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Allen gemerkt en genummerd onderaan.
Un lot de trois oiseaux en biscuit, tous marqués et numérotés sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#15Een halsketting van zoetwaterparels met bijpassende oorbellen. In etui.
Un collier de perles d’eau douce et boucles d’oreilles assorties. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#783Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#805Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce, style Art Déco, deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm; l: 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#517Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een oude wijze en kinderen. Tijdperk Hongxian.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#88Een plateau in Lodewijk XV-stijl van bewogen vorm met twee oren. Verzilverd metaal en spiegelglas. Merk V.S. met een driemaster.
Un plateau style Louis XV à deux poignées en métal argenté et verre miroir. Marque V.S. et trois-mâts.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et saphirs baguette ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 800 / 900

