#104A. Moens“Zeilschepen bij betrokken lucht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Voiliers en temps couvert”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#770Boch Frères KeramisEen bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#322Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Een pendule in Lodewijk XV-stijl in brons en marqueterie in de geest van Boulle. Met slinger en sleutel.
Une pendule style Louis XV en bronze et marqueterie dans l’esprit de Boulle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#556Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 270 x 180 cmEstimate: € 30 / 50 -
#272“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120 / 200