Other lots in this auction
-
#177Louis LeloupEen platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#629Collet Bitker“Le déjeuner sur l’herbe”. Een kunstmap met drie lithografieën, genummerd op 125 exemplaren. Allen gesigneerd.
”Le déjeuner sur l’herbe”. Un album de trois lithographies, numérotées sur 125 exemplaires. Signées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#163Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#832Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bois à six points lumineux.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 160 / 180 -
#404‘ Marines in confrontatie’ 2003 beaufort : Museum voor moderne kunst, Oostende.
Un livre: ”Marines in confrontatie 2003 Beaufort”. Muséum des Arts Modernes, Ostende.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#221Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#853Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#264Gustave Camus“Calvaire Breton” en “Perros-Gun”. Twee litho’s. Gesigneerd.
”Calvaire Breton” & “Perros-Gun”. Deux lithographies. Signées.No longer availableDim. 30 x 26 & 29 x 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
Une pendule de table en acajou, style anglais. Avec clé.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#847Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 160 / 180 -
#700Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50

