#482
“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954
Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#32
Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953
“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#223Lladro
‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
#413Zannata
Een klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#358
Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#456
Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
#137
Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
#1
Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
#311
A centerpiece in gilded zamak in the style of Art Nouveau.No longer availableDim. 19 x 50 x 18 cmEstimate: € 10 / 20